فهرست

کری خوانی به سبک فرزاد مجیدی: سلاطین دربی

آی اسپورت - فرزاد مجیدی با پاس گل های به یاد ماندنی در دربی؛ با آن پاسی که به علی 30 ثانیه داد و یا پاسی که منجر به گل دیرهنگام پیروز قربانی در دقیقه 93 شد. دربی فردا بهانه ای بود برای گفت و گو با فرزاد که سال گذشته هم سرپرست استقلال بود. او در مصاحبه با خبر ورزشی حرف های جالبی به زبان آورد.
شما در دربی ها تا به حال نباخته اید و تا جایی که می دانیم خوب پاس گل داده اید.
بله، من در 10 سالی که در استقلال بودم، هیچوقت دربی را نباختم. بیشتر پاس گل را هم در دربی دادم. از پاس گل علی 30 ثانیه بگیرید تا پیروز قربانی دقیقه 93. به محمود فکری و عنایتی هم پاس گل دادم.
برادرت هم که 4 تا در دربی زد.
خب دیگر، ما مجیدی ها سلطان دربی هستیم.
البته پرسپولیسی ها سر 4 تای پارسال می گویند این عدد مال ماست.
از این حرف ها که زیاد می زنند. حالا جمعه نشان می دهیم بردن استقلال به این سادگی نیست. به قول معروف ما دو ستاره داریم و پرسپولیسی ها که اصلا ستاره ندارند.
ولی در 9 دربی اخیر استقلال نبرده و به خاطر همین پرسپولیسی ها امیدوارند.
دربی به آمار و این چیزها ربطی ندارد. اگر به آمار باشد که آمار استقلال در دربی ها بهتر است. هنوز هم ما بازی های بیشتری برده ایم. بهتر است پرسپولیسی ها از این بحث ها نکنند که ما کم نمی آوریم. بهتر است برای ما کری نخوانند که فرهاد مجیدی را برایشان رو می کنم!
یعنی 4 برای استقلالی هاست همچنان؟
بله، آن 4 تا که جاودانه است. پرسپولیسی ها هم الکی این عدد را مال خودشان نکنند. 4 برای استقلال است. حالا اگر می خواهند خودشان را به این عدد بچسبانند اشکالی ندارد ولی 4 مال ما بوده و هست.


کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-09-16 10:47:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر