فهرست

گزارش تصویری: دردسرهای رضا گوچی برای خرید خانه اشرافی

رضا قوچان نژاد که چند ماهی است به جرگه متأهلین پیوسته تصمیم دارد ویلای زیبایی برای ادامه زندگی مشترک با همسرش در مرکز شهر لیوواردن هلند خریداری کند اما گویا خرید این خانه اشرافی تاوان سنگینی برای او داشته است.

قوچان‌نژاد برای خرید این خانه گرانقیمت با زیربنایی به مساحت ۱۱۳۲ مترمربع که شامل ۵ اتاق خواب، پارکینگ مجهز و مکانیزه، ۲ آشپزخانه، استخر و فضای سبزی بسیار مجلل نیاز به وام و کمک بانک هلندی داشت با این حال فروشندگان این خانه به رضا این اطمینان را دادند که از نظر دریافت وام هیچ مشکلی برای ستاره تیم ملی کشورمان پیش نخواهد آمد. گوچی نیز با فراغ خاطر پیش قرارداد رسمی این خانه را امضا کرد.
اما مشکل از جایی آغاز شد که شهردار لیوواردن اعلام کرد این خانه اشرافی ساخت سال ۱۸۸۰ در قرارداد بلند مدت و تحت اجاره کلیسای «منیوت» قرار دارد و به همین دلیل درخواست دریافت وام قوچان‌نژاد از سوی بانک رد شده است.
فروشندگان خانه اکنون مدعی هستند که گوچی از وضعیت مالی خوبی برخوردار است و نیازی به دریافت وام از بانک ندارد و باید طبق قرارداد رقم رهن کلیسا و رقم فروش درج شده در قرارداد را پرداخت کند. قوچان‌نژاد البته شکایت خود را به دادگاه ارائه کرده و دادگاه نیز اعلام کرده که این بازیکن می‌تواند رقم خرید ملک را به شهرداری پرداخت و یا در صورت عدم تمایل ضمن انصراف از این قرارداد، از فروشندگان خانه نیز برای دریافت خسارت مالی طرح دعوا کند.
     
آی اسپورت
2016-09-16 13:38:49
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر