فهرست
کمک 2.5 میلیاردی وزارت ورزش به فوتبال
کمک 2.5 میلیاردی وزارت ورزش به فوتبال

کمک 2.5 میلیاردی وزارت ورزش به فوتبال

وزارت ورزش و جوانان هفته‌ گذشته دو و نیم میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال کمک کرد.

به گزارش ایسنا به دنبال برگزاری نشست‌های متعدد مسئولان فدراسیون فوتبال با وزیر ورزش و جوانان برای حمایت از تیم ملی در جام جهانی 2014 برزیل، روز قبل از اعزام تیم ملی به اردوی آفریقای جنوبی دو و نیم میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداخت شده است.

پیش از این نیز وزارت ورزش و جوانان دو میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال داده بود که قرار بود از طریق سازمان لیگ به باشگاه پرسپولیس تخصیص یابد که با توجه به حواشی زیادی که به وجود آمد به گفته علی کفاشیان برای تیم ملی فوتبال خرج شده و دیگر به قرمزپوشان پایتخت اختصاص نخواهد یافت.

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در دیدار با کارلوس کی‌روش ، کفاشیان و نبی قول مساعد داده بود که برای آماده سازی تیم ملی و حضور در سه اردوی تدارکاتی پیش از رقابت‌های جام جهانی منابع لازم را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دهد که با این واریزی‌ها، تاکنون در مجموع چهار و نیم میلیارد تومان برای جام جهانی اختصاص یافته است.

با توجه به امضای قرارداد با اسپانسر تیم ملی و با در نظر گرفتن مبلغ 15 میلیارد تومان برای حمایت از ملی‌پوشان از سوی این شرکت، به نظر می‌رسد وزارت ورزش و جوانان تا رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل تخصیص‌های دیگری هم به فدراسیون فوتبال داشته باشد.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان در گفت و گوهایی اعلام کرده بود که برای حضور تیم ملی در رقابت‌های جام جهانی فدراسیون نیاز به 24 میلیارد تومان دارد که با کسر مبلغ 15 میلیارد تومان اسپانسر تیم ملی، فدراسیون نیاز به 9 میلیارد تومان دیگر دارد که از این مبلغ هم تاکنون چهار و نیم میلیارد توسط وزارت ورزش و جوانان پرداخت شده و به نظر می‌رسد که به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال تنها چهار و نیم میلیارد تومان دیگر لازم است.

     
آی اسپورت
2014-04-21 07:45:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر