فهرست

انتخاب محتاطانه برانکو: گل نخوردن جای گل زدن

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ امروز برای حل مشکل سمت چپ دفاع تیمش، جای فرشاد احمدزاده و عالیشاه را تغییر داد. عالیشاه روی حملات، همیشه تاثیرگذارتر از احمدزاده بوده و در دفاع، احمدزاده کارنامه بهتری دارد. امروز برانکو، مجبور بود بین گل نخوردن و گل زدن به استقلال، انتخاب سختی انجام دهد. زوج حیدری و وریا غفوری مقابل ربیع‌خواه، می‌توانست ضربه سنگینی به دفاع پرسپولیس بزند و در طرف مقابل، فرصت خوبی برای نفوذهای عالیشاه از فضای پشت سر آن‌ها فراهم کند.

برانکو امروز با یک جابجایی ویژه، با بردن احمدزاده از سمت راست به سمت چپ، فشار روی ربیع‌خواه را کمتر کرد اما در عوض شانس استفاده از ضدحملات از سمت چپ را هم پایین‌تر آورد. برانکو بر خلاف دربی برگشت فصل که فقط به بردن فکر می‌کرد، امروز تصمیم محافظه‌کارانه‌ای گرفت و به نظر می‌رسد نباختن در دربی را به بردن ترجیح می‌دهد. تصمیم مشترک او و منصوریان،‌ دربی 83 را حداقل در نیمه اول شبیه صفر - صفرهای قدیمی کرده بود.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-16 17:06:30
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۸
براى جناب برانکو واقعاً متاسّفم که روى ملاحظات شخصى و نه مصالح تیم به رضاییان بازى نداد و مانع پیروزى پرسپولیس شد...واقعاً در دو ضربه ایستگاهى پشت هجده جاى خالى رضاییان کاملاً حسًّ میشد حتى با خروج اجبارى انصارى اقاى برانکو میتوانست ماهینى را به دفاع میانى برده و به جاى مدافع اوکراینى رضاییان را در دفاع راست قرار میداد که بدین ترتیب در بیست دقیقه اخر ضریب هجومى پرسپولیس قویاً افزایش یافته و احتمالاً تیم به گل میرسید ....راستى چرا اقاى برانکو ؟ براى هواداران توضیح قابل قبولى دارید؟...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر