فهرست
مارتینو: مقصر ناکامی های بارسا من هستم
مارتینو: مقصر ناکامی های بارسا من هستم

مارتینو: مقصر ناکامی های بارسا من هستم

آی اسپورت - تاتا مارتینو سرمربی بارسلونا می گوید در صورتی که این تیم بدون عنوان فصل را به پایان برساند وی خود را مسئول این ناکامی می داند.

در مدت یک هفته بارسلونایی که می توانست به سه جام داخلی و خارجی دست یابد دچار بحران شد و با شکست برابر اتلتیکو مادرید و رئال مادرید وداع تلخی با لیگ قهرمانان و کوپا دل ری داشت.

حالا همانطور که انتظار می رود تاتا مارتینو سرمربی بارسلونا می گوید در صورتی که بارسا به هیچ جامی نرسد خود اوست که باید مقصر قلمداد شود.

این مربی آرژانتینی پس از برد دیشب شاگردانش برابر اتلتیک بیلبائو گفت:«من از خود انتظار بسیار بالایی دارم. به تیمی آمده ام که برد برایش چیز نرمالی است و حالا بردهایش متوقف شده است. من این را مسئولیت خود می دانم.»

با این حال او در برابر سوال خبرنگاران که از رابطه ی بد او با الکسیس سانچس پرسیدند خندید و گفت:«او در تمرین دیروز شوخی کرد و گفت رابطه ی ما شکرآب است. نمی دانستم در مورد چه چیزی صحبت می کند.»

او در ادامه گفت ازاینکه می بیند مسی پاسخ منتقدین را با یک گل زیبا از روی ضربه کاشته داده است، خوشحال است.

«خوشحالم که مسی با عملکردش به منتقدین پاسخ می دهد. او با دهانش به سایرین پاسخ نمی دهد بلکه اینکار را با فوتبالش انجام می دهد. او در 99 درصد مسابقات عالی بازی می کند.»

     
آی اسپورت
2014-04-21 09:50:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر