فهرست

درخشان مثل حسینی/ 3 تکل بی نظیر

آی اسپورت- ستاره استقلال در دربی 83 چه کسی بود؟ بدون اندک شک و تردیدی باید نام مجید حسینی را برد. مدافع 21 ساله ای که برابر ماشین سازی در هفته قبلی وارد ترکیب اصلی شد و به قدری خوب کار کرد که منصوریان او را در دربی هم جزو مردان ترکیب 11 نفره اش قرار بدهد. حسینی در این بازی، 3 تکل بی نظیر زد و با این تکل ها بود که دروازه رحمتی به خطر نیفتاد.
نخستین تکل حوالی دقیقه 20 زده شد. علیپور بالاتر از حسینی ضربه سر را زد و توپ را به طارمی سپرد. شماره 9 هم روی پا دروازه رحمتی را هدف قرار داد ولی توپ اصلا به دروازه نرسید چون حسینی با یک تکل خوب، آن را برگشت داد.
مرتبه دوم در نیمه دوم بود. اشتباه غفوری در پاس و ضدحمله پرسپولیس. طارمی روی پاس عالیشاه درون محوطه جریمه صاحب توپ می شود. او ضربه اش را می زند و رحمتی هم آماده است تا آن را بگیرد ولی بازهم این مجید حسینی است که با یک تکل مانع رسیدن توپ به دروازه رحمتی می شود و آن را به کرنر می فرستد.
شاهکار اصلی اما در 15 دقیقه پایانی رخ داد. پاس طارمی پشت مدافعان استقلال به علیپور می رسد. او تلاش می کند از حسینی عبور کند و ضربه اش را بزند ولی بازهم مدافع جوان استقلال توپ را با یک تکل به موقع از جلوی پای علیپور می زند. توپ پله می شود و علیپور آن را به آسمان می کوبد.
     
آی اسپورت
2016-09-16 18:09:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر