فهرست

رحمتی 2- بیرانوند 2/ برابر با یک خوش شانسی

آی اسپورت- دوئل شماره یک های ابتدا و حالای دوران حضور کی روش در تیم ملی مساوی شد. بیراوند به روند کلین شیت هایش ادامه داد و حالا بیش از 450 دقیقه از آخرین گل خورده اش می گذرد و رحمتی هم برای اولین بار در این فصل دروازه اش باز نشد.
 
مهدی رحمتی
چندان در طول بازی به دردسر نیفتاد. کلا دو بار هم مجبور به واکنش شد. نخست روی ضربه علیپور که البته بیرون از چارچوب بود ولی رحمتی ریسک نکرد و با یک شیرجه کوتاه مهارش کرد. ولی مهمتر روی ضربه دقیقه پایانی کامیابی نیا که با کف دست دفع شد.
خوش شانسی: رحمتی خوش شانس بود که به عنوان زننده گل 3 امتیازی دربی معرفی نشد. اگر مهاجم اوکراینی در آفساید نبود، رحمتی خودش دروازه اش را باز کرده بود و نه تنها کلین شیت اولش از بین می رفت که احتمالا منصوریان را هم بازنشسته کرده بود.
 
علیرضا بیرانوند
در همان دقایق ابتدایی بازی به دردسر افتاد. ضربه ایستگاهی کاوه رضایی از فاصله ای تقریبا 30 متری داشت به گوشه دروازه می رفت که بیرانوند آن را دفع کرد. اشتباهش در دقایق میانی بازی را هم به بهترین شکل ممکن با یک واکنش سریع و مهار ضربه رضایی خنثی کرد.
خوش شانسی: اگر کاوه رضایی قدری بیشتر موقعیت شناس بود و ضربه اش را زمینی نمی زد، تک گل بازی برای استقلال یک مقصر صد درصد داشت به نام بیرانوند. او روی پاس عرضی انصاری، واکنش عجیب و غریبی داشت و توپ را مثل روزهای اوج مکانی به مهاجم استقلال هدیه کرد.
     
آی اسپورت
2016-09-16 18:22:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر