فهرست

طارمی و رضایی عین هم/ گل نزن ها

آی اسپورت- شماره 9 استقلال و شماره 9 پرسپولیس را می توان مقصران اصلی بدون گل بودن دربی 83 نامید. کاوه رضایی و مهدی طارمی، هرکدام یک موقعیت صد درصد برای زدن گل داشتند که با بی دقتی محض از دستش دادند. سایر ضربات شان هم جایی در چارچوب نداشت.
 
کاوه رضایی
موقعیت های بهتر ولی کمتری نسبت به طارمی داشت ولی بسان او، گل نزد. ضربه آزادش در نیمه اول توسط بیرانوند مهار شد. از اشتباه مرگبار دروازه بان پرسپولیس در یک دفع توپ ساده، استفاده نکرد و هدیه را باز نکرده به خود او پس فرستاد. ضربه سرش روی ارسال باقری هم دقت زیادی نداشت و از کنار دروازه بیرون رفت. یک پاس خوب به اسماعیلی داد.
 
مهدی طارمی
در نیمه اول، بهترین فرصت بازی را از دست داد. او حتی از خط محوطه 5/5 متر هم به دروازه استقلال نزدیک تر بود ولی ضربه اش را به بیرون زد. چند باری روی ارسال های خوب بازیکنان کناری پرسپولیس صاحب موقعیت خوب سرزنی شد ولی همگی را به بیرون دروازه زد. دو بار هم تقریبا با رحمتی تک به تک شد ولی ضرباتش با تکل های حسینی، بلاک شد. یک پاس خوب به علیپور داد.
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-16 18:36:43
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۴۵
براى جناب برانکو واقعاً متاسّفم که روى ملاحظات شخصى و نه مصالح تیم به رضاییان بازى نداد و مانع پیروزى پرسپولیس شد...واقعاً در دو ضربه ایستگاهى پشت هجده جاى خالى رضاییان کاملاً حسًّ میشد حتى با خروج اجبارى انصارى اقاى برانکو میتوانست ماهینى را به دفاع میانى برده و به جاى مدافع اوکراینى رضاییان را در دفاع راست قرار میداد که بدین ترتیب در بیست دقیقه اخر ضریب هجومى پرسپولیس قویاً افزایش یافته و احتمالاً تیم به گل میرسید ....راستى چرا اقاى برانکو ؟ براى هواداران توضیح قابل قبولى دارید؟...
-
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
روى دو ضربه ایستگاهى پشت هجده استقلال واقعاً جاى رضاییان براى تبدیل به گل خالى بودراستى یعنى چه که اقاى برانکو بازیکن فیکس و اماده تیم ملى رو بازى نداد حتى وقتى انصارى تعویض اجبارى شد با رفتن ماهینى به قلب دفاع و آمدن رضاییان به بال راست چه ظرفیت هجومى پیدا میکرد پرسپولیس
-
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
این طارمی همینه باید ده تا گل خراب کنه تا یه گل بزنه ای خدا ساسان انصاری امروز دربازی دومش هم برای فولاد گل زد
کیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۰۱
تورو خدا بازی بعدی پریموف رو جای طارمی بذار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر