فهرست

منصوریان راضی نیست/ نیامده بودیم برای مساوی

آی اسپورت- علیرضا منصوریان زودتر از برانکو ایوانکوویچ راهی کنفرانس خبری بعد از دربی شد. سرمربی استقلال مدعی شد از نتیجه بازی راضی نیست.

درباره بازی
روز خوب بیرانوند بود و روز خوبی را سپری کرد. چند خروج خوب و سیو مناسب داشت. روی ضربه سر کاوه رضایی باید به گل می رسیدیم که کاوه موقعیت گل را از دست داد. در نیمه اول رحمتی کمتر اذیت شد و خوشحالم برای او که یک کلین شیت خوب داشت. به جوانان خوب تیمم خسته نباشید می گویم و از هواداران بی نهایت تشکر می کنم و دست شان را می بوسم.

نتیجه بازی
از ته قلب از نتیجه بازی راضی نیستم زیرا برای مساوی نیامده بودم. اعتقاد دارم که اگر در نیمه اول یا هر زمان از نیمه دوم که موقعیت داشتیم به گل می رسیدیم برنده بازی بودیم.

مجید حسینی
 بابت پیغام به تیم ملی خوشحالم. کمتر مربی مجید حسینی را برابر تیمی مانند پرسپولیس بازی می دهد.

کاش گل می زدیم
ای کاش تیم ما به یک گل می ‌رسید. لحظه شماری می کردم که به پلن B دست پیدا کنیم. نوع بازی پرسپولیس را می ‌دانستیم و خط دفاع ما کاملا آنها را بایکوت کرد. بدشانس بودیم که نتوانستیم پلن B  خود را به پرسپولیس نشان دهیم.

کمک از کی روش
سبک بازی و دیزاین کی ‌روشی 4 سال پیش مردم را خوشحال کرد. ما باید خوشحال باشیم که فوتبال ما کی‌ روش را حفظ کند به سمت جام جهانی برویم چون من به کی‌ روش نزدیک هستم دفعه پیش هم که پرسپولیس را بردیم گفتند که از کی ‌روش کمک گرفتم. این ادبیات خود را تعطیل کنید فوتبال که تنیس نیست. من شما را می ‌شناسم کمی از سوالات تان شانه خالی می کنید.

داوری
در مورد داوری نمی‌ خواهم حرفی بزنم چون او نامبروان است. ما یک جاهایی احساس کردیم که خطاهای 50  به 50 را به آن طرف سوت زد اما این داور افتخار فوتبال ایران است و یادتان باشد بعد از بازی نفت و تراکتورسازی خیلی او را اذیت کردند اما حالا او پیشرفت کرده و درس گرفته و به اوج رسیده است.

عقب کشیدن استقلال
هفته پیش باید در نیمه اول با ماشین سازی 4 بر صفر می بردیم. در نیمه اول هم در این بازی می توانستیم 2 بر صفر شویم. در بازی قبل طبیعی بود. وقتی گل زدیم حریف را به زمین خودمان دعوت می کنیم. این بازی دربی بود و می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم. اما بازی یک گله بود هر تیمی یک گل می زد برنده می شد. قبل از بازی گفتم که برد و باخت وجود دارد اما خط هافبک‌ ها به هم چربیدند. من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

خط حمله استقلال
خط آتش استقلال آنقدر خوب کار می‌ کند که راحت هر خط دفاعی را باز می کند. اگر هر تیمی گل می زد در فاز ضدحمله خیلی خطرناک ظاهر می‌ شد. اگر طارمی هم گل م ی‌زد شاید ما پلن B رو می ‌کردیم.
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-16 18:43:21
نظر دهید

۱ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
نصف ورزشگاه خالی بود... اونم ورزشگاه 78هزار نفری.... اون حایل و جای خالی که مامورین هم گذاشته بودن حساب کنید.. بعد میگن 75 هزار نفر تماشاگر بود... برا تیمهایی که هر کدومشون ادعا دارن 40میلیون هوادار دارن..... میخان با تراختور کبیر خودشون رو مقایسه کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر