فهرست

میکسد زون سرخ: استقلالی‌ها از خوشحالی همدیگر را بغل می‌کردند

آی‌اسپورت- بازیکنان پرسپولیس پس از دربی به تساوی مقابل استقلال واکنش نشان دادند.


کامیابی نیا:
هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند اما نتوانستند از موقعیت ها استفاده کنند تا بازی صفر صفر شود.دربی شرایط خودش را دارد ما موقعیت های بهتری نسبت به استقلال داشتیم ولی موقعیت های مان گل نشد. داوران روی من حساس هستند و به هرکسی می خورم خطا می گیرند اما هر خطایی روی من می شود کسی نمی بیند. امید ابراهیمی باید در این بازی اخراج می شد. داوران با بعضی بازیکنان مدارا می کنند.


حسینی:
ما همه تلاشمان را کردیم که ببریم موقعیت های خوبی هم داشتیم. همه دیدند ولی متاسفانه توپ هایمان داخل دروازه نرفت. دربی استرس خودش را دارد. فوتبال همین است. ما برای بازی بعدی آماده ایم. امروز می توانستیم برنده شویم و موقعیت های خوبی هم داشتیم. من ندیدم که طرفداران استقلال چه کار می کنند ولی از طرفداران خودمان عذرخواهی می کنم.


مسلمان:
بازی خدا را شکر خوب بود. نیمه اول دو تیم خوب کار نکردنذ و در نیمه دوم کلا بازی دست ما بود موقعیت های زیادی داشتیم اما نتوانستیم استفاده کنیم و شرمنده هواداران شدیم.


بیرانوند:
بازی خوبی بود و هر د وتیم موقعیت های خوبی داشتند. هواداران دو تیم از تساوی راضی بودند و عادلانه بود.  بچه ها زحمت کشیده اند من در یک صحنه اشتباه کردم و اشتباه خودم را جبران کردم. بازی برای اولین بار در دربی خیلی سخت است.  دروازه بان پرسپولیس درباره واکنش های هواداران استقلال به خود اضافه کرد: هواداران استقلال را دوست دارم من چیزی از آنها یا شعاری نشنیدم. بیرانوند درباره ادامه کلین شیت خود مقابل استقلال گفت: خیلی انگیزه داشتم می خواستم اولین دربی ام بدون گل خورده باشد امیدوارم این روند را ادامه دهم.


عالیشاه:
نیمه دوم تیم ما راه افتاد. فرصت های  گل مناسبی داشتیم. و ناپلئونی از دست دادیم.در بازی های بعدی جبران خواهیم کرد.در مجموع  می توانستیم پیروز میدان شویم. باید بهتر از اینها کار کنیم. هنوز فرصت داریم.نیمه اول بدن های ما به آن شکلی که می خواستیم نبود. عالیشاه در پایان در پاسخ به این سوال که گفته می شود استقلالی ها از این تساوی خوشحال هستند و یکدیگر را در آغوش می کشند گفت: من هم این موضوع را شنیده ام.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-09-16 18:48:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر