فهرست

برانکو: به هدف نهایی‌مان نزدیک‌تر شدیم

آی‌اسپورت- برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال در نشست خبری حاضر شد.


این دربی به ما نشان می‌دهد که به هدف نهایی‌مان نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم
بازیکنانم به وظیفه‌شان عمل کردند، چون نهایت تلاش خود را کردند. همان‌طور که قبل از بازی گفتم، دربی هوای خاص خودش را دارد. استقلال هم نشان داد تیم خوبی است و باید به بازیکنانم به دلیل خواست و اراده و تمرکز بالای آنها تبریک بگویم. متأسفانه بازی را نبردیم، اما همین بازی به ما نشان می‌دهد که به هدف نهایی‌مان نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم.


طارمی آقای گل فصل گذشته و بسیار خطرناک است
در خصوص طارمی که تازه چند روز پیش از شروع فصل به تیم ما اضافه شد و در تمرینات آماده‌سازی نبود. او در بازی اول با تعویض به میدان آمد و در بازی با صبا هم از ابتدا بازی کرد. پس از آن یک ماه در خدمت تیم ملی بود و مشخص است او هنوز آماده نیست. با این حال او آقای گل فصل گذشته بوده و بسیار خطرناک است. او بعد از بازی با سپاهان دوباره یک ماه به اردوی تیم ملی می‌رود و امیدوارم در ادامه فصل آماده‌تر شود.


نمی‌خواهم دنبال بهانه باشم برانکو در خصوص از دست دادن موقعیت‌های تیمش توسط بازیکنان پرسپولیس و اینکه آیا بازیکن دیگری نیست که به میدان بیاید و گل بزند، گفت: بله، داریم. وحید امیری که مصدوم است. نمی‌خواهم دنبال بهانه باشم که او چگونه بازی کرد، حالش بد شد و از بازی بیرون آمد. طارمی هم امیدوارم که در اردوی تیم ملی آماده شود و علیپور هم بازیکن جوانی است که هنوز نیاز به زمان دارد و بازی به بازی بهتر می‌شود. وحید امیری هم امروز به‌دلیل مصدومیتی که داشت نتوانست بازی کند. باید ببینیم مقابل سپاهان چه شرایطی دارد، چون او در بازی با چین به‌شدت مصدوم شد.


ما باید مقابل استقلال 15 شانس گل داشته باشیم؟!همین الان خبرنگار دیگری گفت ما شانس‌های زیادی داشتیم که گل نزدیم. شاید شما فکر می‌کنید ما باید مقابل استقلال 15 شانس گل داشته باشیم؟!


جایگاه استقلال دلیل بد بودن این تیم نیست دیروز هم در خصوص کیفیت استقلال صحبت کردم و اکنون تکرار می‌کنم که دروازه‌بان آنها در کنار بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران است. وریا غفوری ملی‌پوش است. دیگر بازیکنان آنها مانند باقری، ابراهیمی، خسرو حیدری، کاوه رضایی و... ملی‌پوش هستند. اینکه جایگاه آنها کجاست، مبنی بر بد بودن آنها نیست و باید این را قبول کنیم.


در بخش عمده‌ای از دربی ما برتر از استقلال بودیم  لیگ یک ماه تعطیل بوده و باید فرصت بدهیم تیم به فرم خود برگردد. من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و مدافعان هم خوب عمل کردند. فکر می‌کنم در بخش عمده بازی، ما برتر از حریف بودیم. به هر حال هر تیمی در دقایقی از بازی برتر است، اما در مجموع این بازی امیدواری را به من داد.


فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم به نظرم ما فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و استقلال هم دو سه فرصت گلزنی داشت. مانند صحنه‌ای که بیرانوند توپ گرفت و البته آن هم اشتباه خودمان بود که توپ را به استقلال دادیم. دو ضربه سر هم استقلالی‌ها زدند که ما گرفتیم. استقلال هم چند ملی‌پوش دارد که کیفیت خوبی دارند.


عادلانه نیست که فقط از بیرانوند تعریف کنیم و بقیه را در نظر نگیریممن در مورد افراد هیچ وقت صحبت نمی‌کنم، اما بیرانوند خوب عمل کرد. یک ضربه خوب کاوه رضایی را گرفت، اما یک اتفاق عادی است که از فاصله 40 متری بتوان توپ را دفاع کرد. من به او تبریک می‌گویم، چون انتظار داشتم در ارسال از کناره‌ها بیرون بیاید و توپ را دفع کند. چیزی که همیشه اصرار دارم، این است که همیشه باید تیم باشیم و این تیم است که تک تک افراد را بالا می‌برد. عادلانه نیست که فقط از بیرانوند تعریف کنیم و بقیه را در نظر نگیریم. من از همه رضایت دارم.


خیلی خوب خسرو حیدری و وریا غفوری را کنترل کردیم من فکر می‌کنم، در آن سمت خیلی خوب خسرو حیدری و وریا غفوری را کنترل کردیم. فرشاد و ربیع‌خواه از پس این کار خیلی خوب برآمدند. ربیع‌خواه حتی به حمله هم اضافه می‌شد. فرشاد هم سه موقعیت بسیار خوب گلزنی داشت. از بازی آنها خیلی راضی هستم.


استقلال نسبت به فصل قبل تیم بهتری شده استمن به دنبال توجیه عملکردم نیستم. امروز هم فقط نام برخی از بازیکنان این تیم را آوردم. آنها تیم بهتری نسبت به فصل قبل شده‌اند. استقلال تیم بسیار خوبی است و باید بگویم ما با یک تیم آماتور بازی نداشتیم. استقلالی‌ها برای قهرمانی آمده‌اند. آنها میثم مجیدی و بختیار رحمانی یا علی قربانی را خریده‌اند، اما این بازیکنان را روی نیمکت تیم‌شان دارند.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-16 19:00:01
نظر دهید
۱ نظر
کوهیار
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۱۶
کیسه امروز از یکی از بزرگترین باختهاش فرار کرد
100درصد مقصر برانکوه که با اینکه مربی خوبیه ولی دهن بین و خیلی لجبازه بازیکن شناسیش فوق العاده ضعیفه پارسال سید جلال و مسلمان و کریم انصاری فرد نمیخواست و با اینکه میدونست سوشای نکبت افتضاحه از اول فصل میگفت دروازبان اوله
امسال با بازی دادن به ربیع خواه و خرید گولیچ . اون دوتا چاق اوکراینی و لج با رامین
مرجع هر چند طرفدار دو آتشه برانکویی ولی جون خودت بچاب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر