فهرست

علت خالی‌بودن سکوهای آزادی؛ پرسپولیسی‌های استقلال‌نما!

آی اسپورت-اواسط هفته گذشته بود که سامانه بلیت فروشی رقابت های لیگ برتر اعلام کرد تمامی بلیت های الکترونیکی دربی به فروش رفته و ظرفیت حضور هواداران در ورزشگاه تکمیل شده است. پس از صندلی‌گذاری در طبقه دوم ورزشگاه، ظرفیت استادیوم آزادی به ۷۸ هزار نفر کاهش یافت و برای این بازی هم حدود ۶۰ تا ۷۰ هزار بلیت الکترونیکی فروخته شد و باقی مانده بلیت ها روز بازی به صورت کاغذی به فروش رفت. اما در کمال تعجب شاهد بودیم ورزشگاه ۷۸ هزار نفری آزادی در روز دربی پر از تماشاگر نشد و حدود ۱۵ هزار سکوی خالی در سکوهای تماشاگران استقلال در پشت دروازه ها دیده می شود.با وجود فروش تمام بلیت های دربی این سوال ایجاد شد چطور جایگاه تماشاگران پرسپولیس پر شده و جایگاه استقلالی ها با وجود فروش تمام بلیت ها خالی مانده که دلیل  آن مشخص شد. ظاهرا با توجه به اینکه در هنگام خرید بلیت تفکیکی بین هواداران استقلال و پرسپولیس وجود ندارد زمانی که سهمیه تماشاگران پرسپولیس با توجه به اشتیاق بیشتر هواداران این تیم به پایان رسید هواداران این تیم شروع به خریدن بلیت های باقی مانده در جایگاه های تماشاگران استقلال کرده و وارد ورزشگاه شدند اما هنگام بازی به سمت سکوهای قرمز رنگ تیم خودشان رفته اند.حتی پس از اینکه ۳۰ هزار بلیت دربی به فروش رسید خبری اعلام شد مبنی بر اینکه ۲۵ هزار نفر از خریداران بلیت هوادار پرسپولیس بوده اند و تنها ۵ هزار استقلالی بلیت خریده اند. به همین دلیل بود که تماشاگران پرسپولیس جایگاه های مربوط به خود را پر کردند و حتی بسیاری از  آنها در راهروها و لبه های طبقه دوم به صورت ایستاده بازی را تماشا کردند اما جایگاه های تماشاگران استقلال خالی از تماشاگر بود.

منبع: وبسایت برنامه نود

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-09-16 21:02:40
نظر دهید
۶ نظر
على
جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۴۲
نویسنده هاتون معمولا توهم میزنن
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۰۷
زرشک... 40هزار نفر بودن کلا
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
بر طبق آمار رسمی حداقل یک چهارم مردم ایران ترک هستند (تاکید میکنم حداقل) و با توجه به اینکه تراختور به نماد هویت مظلوم این مردم تبدیل شده بلا استثنا همه ترکها کوچک و بزرگ و زن و مرد هوادار تراکتورند و از طرفی حداقل یک چهارم از مردم هم یا بلوچ و عرب و ترکمن و ...بوده و هوادار هیچ تیمی نیستند (چون مثل خود ما از تبعیض می نالند) یا کلا به فوتبال بی تفاوت هستند و یا طرفدار تیمی غیر از دردانه های پایتخت هستند یا مهاجر از کشورهای دیگر هستند و یا به هزاران دلیل دیگه از فوتبال متنفرند یا فقط طرفدار تیم ملی هستند و .... پس بنابراین در خوشبینانه ترین حالت اون یک دوم باقی مانده طرفدار سرخابی های پایتخت هستند که مشخص می شود در بدترین حالت طرفداران تراختور واقعا مردمی مساوی با طرفداران استقلال و پیروزیست. اما کاری که شما میکنید اینست که با تبلیغات بی حد و حصرتان و با صرف هزینه های میلیلردی بیت المال در رسانه به ظاهر ملی و روزنامه ها و مجلات و سایت ها و فدراسیون و کمیته داوران سعی میکنید اون یک چهارم بی تفاوت را به سمت یکی از دردانه ها هل بدید و یک چهارم طرفدار تراکتور را با بی توجهی و تحقیر و مسخره کردن و کم نشان دادن و به حاشیه بردن و یا ناامید کردن از طریق بریدن سر تراکتور در اکثر قریب به اتفاق دیدار های حساس و حیثیتی و سایر ترفند های رسانه ای و مدیریتی نسبت به تیم محبوبش بی تفاوت نموده و فراری بدید یا حتی پا را فراتر گذاشته و جذب یکی از این دو تیم کنید و مدام روی اون یک دوم طرفدار سرخابی هم کار میکنید که مبادا کمترین ریزش را داشته باشند چرا وقتی شبکه تهران هست باید بازیهای استقلال و پیروزی از شبکه 3 پخش بشه اما بازیهای تراکتور نه و همه می دانیم که چه هزینه هنگفتی هم برای اینکار از بیت المال مردم صرف می شود.و همه ما ترک ها هم این تبعیض ظالمانه را می بینیم و می فهمیم ولی علتش را نمی فهمیم و کاری هم نمی توانیم بکنیم جز اینکه از خداوند منتقم قهار می خواهیم که خودش جواب شما را بدهد از ته دل از خدا تیره روزی و بدبختی و به خاک سیاه نشستن و مبتلا به مریضی های لاعلاج مثل سرطان شدن را برای شما و عزیزانتان می خواهیم که خواهان مدفون کردن عزیز ترین ما هستید(مدفون رسانه ای) اما اصل کاری که میکنیم در آن دنیاست که بنده شخصا ار قاتل پدرم می گذرم اما به امام حسین قسم از تک ریالی که از این بیت المال که حقتان نیست خوردید و صرف تبلیغات این دو تیم کردید نمی گذرم و از خدا می خواهم که تک تک ریالهایی که از این راه کسب کرده و خوردید از گلوی شما و خانواده تان بیرون کشیده و آتش سوزان ابدی را جایگزین آن کند که بزرگترین خیانت را در حق ایران شیعی و یکپارچگی و وفاق و همدلی مردمانش کردید آیندگان در مورد شما قضاوت میکنند شمایی که ترک های شیعه را از ایران جدا دانسته و به فارسهای افغانستان دم تکان دادید دیگه کم کم از تیم ملی که زمانی عاشقش بودم هم متنفر میشم چون شما آقای فردوسی پور که سردمدار فضای رسانه ای کشور هستید عاشقشی.
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۱:۲۸
یکی جلوی این راس ترک رو بگیره که خره نفهم اینجا جای این ..شعر هانیست در ضمن ترک ها همگی از قبایل زردپوست آسیای مرکزی(مغول)هستند
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۳:۳۳
اوغلی بی هویت خفه شو.بدبختای مفلوک شماها هیچ ربطی به ترکیه ندارید حالا هی دم تکون بدید
Vamp
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۲۰
یعنی سمت پرسپولیس ٢٠ هزار تا بیشتر نشسته بودن؟ مثلا بلیط خریدن بعد رفتن سمت قرمز ، همشونم جا شدن؟؟؟!؟؟ راهرو های ورزشگاه چن هزار نفریه مگه؟؟؟! نیومدن استقلالیا هم شد تقصیر طرفدارای پرسپولیس!!! عجب مملکتی داریم ما!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر