فهرست

تکرار تاریخ برای تراکتورسازی بعد از 500 روز؛ سلام دوباره به صدر

آی اسپورت- نتیجه تساوی در شهراورد بیش از همه‌ی تیم‌ها، حسابی به کام تراکتورسازی بود. تبریزی‌ها با این نتیجه به صدر جدول رسیدند تا دوباره در لیگ برتر بالاتر از همه باشند. البته این صدرنشینی به علت تفاضل گل بهتر نسبت به پرسپولیس است اما همین اتفاق در لیگ پانزدهم هیچ گاه برای این تیم اتفاق نیفتاد. تراکتورسازی آخرین بار در هفته‌ی بیست و نهم لیگ چهاردهم در صدر جدول حضور داشت.  همان سال معروف که در نهایت با قهرمانی مشکوک سپاهان به پایان رسید تا دست تراکتور باز هم برای رسیدن به جام قهرمانی کوتاه بماند. حالا تراکتورسازی بعد از گذشت نزدیک به 500 روز از آن روزها دوباره به صدر جدول رسیده است. اگر شاگردان قلعه‌نویی این بار حسابی به صدر جدول بچسبند و آن را در اختیار تیم‌های دیگر نگذارند، هیچ بعید نیست که آن‌ها برای اولین بار قهرمان معتبرترین لیگ باشگاهی در ایران شوند.

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-09-17 01:59:41
نظر دهید

۶ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
بر طبق آمار رسمی حداقل یک چهارم مردم ایران ترک هستند (تاکید میکنم حداقل) و با توجه به اینکه تراختور به نماد هویت مظلوم این مردم تبدیل شده بلا استثنا همه ترکها کوچک و بزرگ و زن و مرد هوادار تراکتورند و از طرفی حداقل یک چهارم از مردم هم یا بلوچ و عرب و ترکمن و ...بوده و هوادار هیچ تیمی نیستند (چون مثل خود ما از تبعیض می نالند) یا کلا به فوتبال بی تفاوت هستند و یا طرفدار تیمی غیر از دردانه های پایتخت هستند یا مهاجر از کشورهای دیگر هستند و یا به هزاران دلیل دیگه از فوتبال متنفرند یا فقط طرفدار تیم ملی هستند و .... پس بنابراین در خوشبینانه ترین حالت اون یک دوم باقی مانده طرفدار سرخابی های پایتخت هستند که مشخص می شود در بدترین حالت طرفداران تراختور واقعا مردمی مساوی با طرفداران استقلال و پیروزیست. اما کاری که شما میکنید اینست که با تبلیغات بی حد و حصرتان و با صرف هزینه های میلیلردی بیت المال در رسانه به ظاهر ملی و روزنامه ها و مجلات و سایت ها و فدراسیون و کمیته داوران سعی میکنید اون یک چهارم بی تفاوت را به سمت یکی از دردانه ها هل بدید و یک چهارم طرفدار تراکتور را با بی توجهی و تحقیر و مسخره کردن و کم نشان دادن و به حاشیه بردن و یا ناامید کردن از طریق بریدن سر تراکتور در اکثر قریب به اتفاق دیدار های حساس و حیثیتی و سایر ترفند های رسانه ای و مدیریتی نسبت به تیم محبوبش بی تفاوت نموده و فراری بدید یا حتی پا را فراتر گذاشته و جذب یکی از این دو تیم کنید و مدام روی اون یک دوم طرفدار سرخابی هم کار میکنید که مبادا کمترین ریزش را داشته باشند چرا وقتی شبکه تهران هست باید بازیهای استقلال و پیروزی از شبکه 3 پخش بشه اما بازیهای تراکتور نه و همه می دانیم که چه هزینه هنگفتی هم برای اینکار از بیت المال مردم صرف می شود.و همه ما ترک ها هم این تبعیض ظالمانه را می بینیم و می فهمیم ولی علتش را نمی فهمیم و کاری هم نمی توانیم بکنیم جز اینکه از خداوند منتقم قهار می خواهیم که خودش جواب شما را بدهد از ته دل از خدا تیره روزی و بدبختی و به خاک سیاه نشستن و مبتلا به مریضی های لاعلاج مثل سرطان شدن را برای شما و عزیزانتان می خواهیم که خواهان مدفون کردن عزیز ترین ما هستید(مدفون رسانه ای) اما اصل کاری که میکنیم در آن دنیاست که بنده شخصا ار قاتل پدرم می گذرم اما به امام حسین قسم از تک ریالی که از این بیت المال که حقتان نیست خوردید و صرف تبلیغات این دو تیم کردید نمی گذرم و از خدا می خواهم که تک تک ریالهایی که از این راه کسب کرده و خوردید از گلوی شما و خانواده تان بیرون کشیده و آتش سوزان ابدی را جایگزین آن کند که بزرگترین خیانت را در حق ایران شیعی و یکپارچگی و وفاق و همدلی مردمانش کردید آیندگان در مورد شما قضاوت میکنند شمایی که ترک های شیعه را از ایران جدا دانسته و به فارسهای افغانستان دم تکان دادید دیگه کم کم از تیم ملی که زمانی عاشقش بودم هم متنفر میشم چون شما آقای فردوسی پور که سردمدار فضای رسانه ای کشور هستید عاشقشی.
ضد امیر بی شرف خائن سوراختور اوغلی
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۳۰
توهم شاخ و دم ندارد. ضمناً از تراختور متنفرم بخاطر اینکه اختلافهای قومی را افزایش داده و تنها تیمیه که فوتبال براش ابزار خالی کردن عقده ها و نژادپرستی است. مگه ما تیم عرب و عجم و فارس و ترک و ترکمن و لر و بلوچ و گیلکی و . . .داریم!!!؟؟؟ توی خوزستان عرب و لر زیاده ولی تیم عرب و لر نداریم. میگن تیم اهواز، آبادان، خوزستان و . . . برای همینه که میگم باید تراکتور منحل بشه ولی فعلاً مصلحت در اینکه که سپاه این تیم را حمایت کنه متأسفانه. توی رشت تیم داریم میگن تیم رشت، تیم انزلی نه تیم گیلکی ها و . . . فوتبال اگه وسیله اتحاد و دوستی نباشه مثل سوراختور دو ریال نمیرزه و باید منحل بشه. به امیدی نه بازگشت به لیگ یک، نابودی و انحلال کامل سوراختور انشاأالله
محسن
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۵۹
آقایونی که اینجا هر حرفی را تأیید می کنید، انتشار حرف یک خائن خودفروخته خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران است. دوست دارید فیلتر شوید!!!؟
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۰۸:۰۰
آقای تبریز اوغلی به عنوان یه ایرانی تهرانی عرض میکنم. آذری ها و ترک زبان های عزیز رو خیلی دوست دارم و اسم زیبای تبریز همیشه من و یاد عباس میرزای کبیر میندازه که اافتخار این مرز وبوم بود. به تاریخ نگاه کنید که ببینید مردم ایران همیشه با هم بودن و 15 سال به خاطر آذربایجان عزیز جنگیدن که اگه حماقت فتحعلیشاه نبود آذربایجان دوس داشتنیمون شقه شقه نمیشد. بدونید اکثر خود ما که تهرانیم هم وضع خوبی نداریم و البته دلمون برای تموم هموطنامون میزنه. من افتخار میکنم که از اعراب ایران دوست دارم. و تعداد زیادی هم دوست آذری زبان دارم. بی امید ایرانی که همه ی مردمش شاد باشن
رضا
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۳۳
امیر قلعه نویی تشکر تشکر
تی تی
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
بر طبق آمار رسمی حداقل یک چهارم مردم ایران ترک هستند (تاکید میکنم حداقل) و با توجه به اینکه تراختور به نماد هویت مظلوم این مردم تبدیل شده بلا استثنا همه ترکها کوچک و بزرگ و زن و مرد هوادار تراکتورند و از طرفی حداقل یک چهارم از مردم هم یا بلوچ و عرب و ترکمن و ...بوده و هوادار هیچ تیمی نیستند (چون مثل خود ما از تبعیض می نالند) یا کلا به فوتبال بی تفاوت هستند و یا طرفدار تیمی غیر از دردانه های پایتخت هستند یا مهاجر از کشورهای دیگر هستند و یا به هزاران دلیل دیگه از فوتبال متنفرند یا فقط طرفدار تیم ملی هستند و .... پس بنابراین در خوشبینانه ترین حالت اون یک دوم باقی مانده طرفدار سرخابی های پایتخت هستند که مشخص می شود در بدترین حالت طرفداران تراختور واقعا مردمی مساوی با طرفداران استقلال و پیروزیست.
اما کاری که شما میکنید اینست که با تبلیغات بی حد و حصرتان و با صرف هزینه های میلیلردی بیت المال در رسانه به ظاهر ملی و روزنامه ها و مجلات و سایت ها و فدراسیون و کمیته داوران سعی میکنید اون یک چهارم بی تفاوت را به سمت یکی از دردانه ها هل بدید و یک چهارم طرفدار تراکتور را با بی توجهی و تحقیر و مسخره کردن و کم نشان دادن و به حاشیه بردن و یا ناامید کردن از طریق بریدن سر تراکتور در اکثر قریب به اتفاق دیدار های حساس و حیثیتی و سایر ترفند های رسانه ای و مدیریتی نسبت به تیم محبوبش بی تفاوت نموده و فراری بدید یا حتی پا را فراتر گذاشته و جذب یکی از این دو تیم کنید و مدام روی اون یک دوم طرفدار سرخابی هم کار میکنید که مبادا کمترین ریزش را داشته باشند چرا وقتی شبکه تهران هست باید بازیهای استقلال و پیروزی از شبکه 3 پخش بشه اما بازیهای تراکتور نه و همه می دانیم که چه هزینه هنگفتی هم برای اینکار از بیت المال مردم صرف می شود.و همه ما ترک ها هم این تبعیض ظالمانه را می بینیم و می فهمیم ولی علتش را نمی فهمیم و کاری هم نمی توانیم بکنیم جز اینکه از خداوند منتقم قهار می خواهیم که خودش جواب شما را بدهد از ته دل از خدا تیره روزی و برای شما و عزیزانتان می خواهیم که خواهان مدفون کردن عزیز ترین ما هستید(مدفون رسانه ای) اما اصل کاری که میکنیم در آن دنیاست که بنده شخصا ار قاتل پدرم می گذرم اما از تک ریالی که از این بیت المال که صرف تبلیغات این دو تیم کردید نمی گذرم و از خدا می خواهم که تک تک ریالهایی که از این راه کسب کرده و خوردید از گلوی شما و خانواده تان بیرون کشیده و آتش سوزان ابدی را جایگزین آن کند که بزرگترین خیانت را در حق ایران شیعی و یکپارچگی و وفاق و همدلی مردمانش کردید آیندگان در مورد شما قضاوت میکنند شمایی که ترک های شیعه را از ایران جدا دانسته و به فارسهای افغانستان دم تکان دادید دیگه کم کم از تیم ملی که زمانی عاشقش بودم هم متنفر میشم چون شما آقای فردوسی پور که سردمدار فضای رسانه ای کشور هستید عاشقشی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر