فهرست
بیانیه نفت؛ کف زدن برای بی عدالتی!
بیانیه نفت؛ کف زدن برای بی عدالتی!

بیانیه نفت؛ کف زدن برای بی عدالتی!

آی اسپورت - باشگاه نفت طلاییه با انتشار بیانیه ای نسبت به ناداوری در دیدار این تیم مقابل پرسپولیس واکنش نشان داد. در این بیانیه جهانیان مالک باشگاه نفت تلویحا اشتباهات داوری را عمدی خوانده و مدعی شده که متولیان فوتبال هم خواهان موفقیت و قهرمانی تیم های پرطرفدار است. این متن به شرح زیر است:

کف زدن برای بی عدالتی!
حذف نفت در سایه سکوت سنگین وجدانهای بیدار
بازی که تمام شد همه برای پرسپولیس کف زدند. صدای سوت و هیاهوی تماشاگران آنقدر زیاد بود که هیچکس نفهمید عدالت و انصاف در میدان سبز آزادی قربانی جشن صعود طیف خاصی از جامعه شده است!
برخی می‌گویند همیشه همین بوده و خود متولیان فوتبال هم از پیروزی و موفقیت تیمهای پرطرفدار احساس شعف و نشاط می‌کنند.
البته شاید هم درست بگویند. زیرا پارسال هم وقتی تیم شایسته نفت قهرمان جام حذفی شد در استادیوم خرمشهر حتی یک نفر برایش کف نزد!
گویی که تمام برنامه ریزیها به گونه‌ای است که فقط تیمهای پرطرفدار در صدر فوتبال باشگاهی ایران قرار داشته باشند و در این میان تیمهایی که فاقد پایگاه مردمی و متعلق به بخش خصوصی باشند ظلم و بی عدالتی از زمین و آسمان بر سرشان آوار می‌شود!
تیم نفت طلاییه هم از جمله همین باشگاههاست که به دلیل نداشتن پایگاه مردمی و وابسته نبودن به بخش دولتی، در دو ماه اخیر بیشترین لطمه را از بی عدالتی‌ها متحمل شده و جالب اینکه هیچکس هم به دفاع از چنین باشگاهی سخن نمی‌گوید.
بازی نفت طلاییه مقابل پرسپولیس شاید فقط نمونه‌ای از مظلومیت باشگاهی باشد که دو گل مردود دریافت کرد و از دور رقابتها حذف شد و هیچ مرجع عادلی هم صدایش در نیامد که چرا داوری تا این حد ضعیف و تحت تأثیر فضای غالب روی سکوها قرار دارد و اگر واقعا اشتباهات داوری سهوی است چرا چنین اشتباهاتی در یک دیدار حساس حذفی به سود نفت طلاییه صورت نگرفت؟!
آیا رسم انصاف و جوانمردی همین است که یک تیم مظلوم را اینچنین قربانی بی عدالتی کنند و خیلی راحت از کنار آن بگذرند؟
اگر قرار بر تکرار چنین وقایعی است و سرشت و علاقه متولیان فوتبال بر صعود و قهرمانی باشگاههای پرطرفدار متمرکز شده است رسما اعلام شود تا باشگاههایی همچون نفت طلاییه از ابتدا انصراف دهند و در رقابتهای جام حذفی شرکت نکنند.
از کمیته کمیته داوران فدراسیون فوتبال هم انتظار می‌رود که فیلم بازی نفت و پرسپولیس را به دقت بررسی کند و حداقل پذیرفته شود که اشتباهات مکرر داوری تا چه میزان بر ثبت نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشته است!
باشگاه نفت طلاییه اعتراض خود را رسما به کمیته داوران ابلاغ خواهد کرد و امیدوار است که نظریه جانبداری از سوی داوران میادین فوتبال شائبه‌ای بیش نباشد و عدالت و انصاف بدون در نظر گرفتن نام و جایگاه باشگاهها رعایت شود.
مالک باشگاه _ جهانیان

۸۶ ۷  
آی اسپورت
2017-10-22 18:32:00
نظر دهید

۷ نظر
عه! آقا چرا می خندی؟
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
سایت آی اسپورت را زیر و کردم بیانیه باشگاه نساجی را ندیدم ! خخخخ
آقا چرا می خندی؟
در ضمن از حکم کسر امتیاز دوچرخه سواران که 6 سال هست خاک می خوره چه خبر؟
گلهای پرسپولیس در بازی نفت هم هر دو صحیح بودند و اینها جوسازی تیم شکست خورده است!
۹ ۱
... بی افتخار متوهم
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۲
شمت راست میگی... سیاه از نظر متوهمایی چون شما سپیده... چون بجز تعصب بی ریشه به تیمی بی افتخار چیزی نمی خوایید ببینید
Hasan
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
یه کلمه از مادر عروس
۶
چرند نگو لطفا :
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
ای داد ، مردکی که سخن گفت و به تمامت همه ی عیبهایی که یه آدم میتونه داشته باشه رو نشون داد چقدر خوب بلده طلبکار شدن رو و لوس کردن بیمزه ی وقیح خودش رو انگارر دختر دم بخته و خواستگارش حرف میزنه ...، احسنت ، غوره نشده مویز گشتی احسنت ، کسی که خیلی واضح مشخص میکنه بیکفایتیش را ، با نیم ساعت آسمان و ریسمان به هم بافتن و همه ی جامعه ی فوتبالی رو مچل مثلا ندانستن فوتبالش ، میگه امامی فر رو نمیشناسم ! و پیشنهاد هدیه و رشوه به عادل که میدونه میگه نه ولی یعنی میخواهد با شیطونی بگه عادلم اهلش هست و یه کلام حرف حساب و تحلیل علی نمیتونه بکنه میگه اشک بریزید واسه تیمهای بیهوادار خیلی جالبه خودش هم اقرار داده ، من نمیدونم تیمی که به قول صاحبش جایگاه مردمی نداره واسه چی بازی میکنه ؟ حتما واسه 11 بیلبرد متحرک تبلیغی !!! آخه اگر فقط یه کم تبلیغ تجاری سرت میشد اینجور نمی کردی اگه پولداری من از صحبتها و رفتارت میفهمم کاملا بیخود پولدار شدی خدا حرم کنه به کشورمون معمولا ثروتمندانی که از هیچی رسیدن به ثروت و ارث پدری نداشتن قاعدتا باید تیزهوش باشن ، ای بیداد که همه چی زمان به همه چی زمان میاد ...
۵
کیان
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
حالا دوستان بیان بگن داوری علیه ماست،مظلوم ترین تیم ایران و از این اراجیف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر