فهرست
هواداران از جدایی چشمی راضی هستند؟
هواداران از جدایی چشمی راضی هستند؟

هواداران از جدایی چشمی راضی هستند؟

آی اسپورت - حضور روزبه چشمی در تست‌های پزشکی باشگاه الاهلی قطر کافی بود تا هواداران استقلال به مانند سال‌های اخیر که بسیاری از بازیکنان‌شان در نقل و انتقالات جدا می‌شدند، واکنش تندی به مسئولان استقلال نشان دهند و بگویند چرا به راحتی بازیکن استقلال جدا می‌شود. در سال‌های اخیر بازیکنانی، چون تیام، جباروف، امید ابراهیمی، سیدمجید حسینی، کاوه رضایی و … از استقلال جدا شدند که باعث ناراحتی هواداران شدند.

در رابطه با چشمی، اما شرایط کمی متفاوت به نظر می‌رسد. با توجه به عملکرد ضعیف این بازیکن در فصل گذشته، هواداران استقلال از چشمی انتقاد‌های زیادی مطرح کردند و خیلی از جدایی او ناراضی نیستند. آنها اعتقاد دارند جدایی بازیکنی مثل چشمی که عملکرد خوبی نداشته و هنوز طلبکارانه صحبت می‌کند، خیلی برای آنها مهم نیست، اما باشگاه مراقب سایر بازیکنان باشد!

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2019-05-26 19:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ارتور
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۴۸
حالت عادی هم تاپ نیست،تازه در بازیهای مهم و سرنوشت ساز،از ناحیه همین بازیکن سوتی میدهیم!!! چه در پست فوق تخصصی ایشان، چه در دیگر پستها که بازی کند.رفتنش هم فال است هم تماشا.مثل این و البته بهتر از این بازیکن حداقل بالای ده تا در لیگ خودمات هست.
Ashkan Blue
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۴۶
آقای کند هرجا بره بعد از مدتی کنار گذاشته خواهد شد
ممکنه چند تا بازی خوب و معمولی جلوی تیم های معمولی انجام بده ولی در بازی های بزگ عیار وخودشو نشون خواهد داد
۱
مسعود
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۵۰
بره به سلامت ورزش حرفه ایی عمر کوتاهی داره چشمی هم باید فکر آینده باشه هر کسی که ورزش حرفه ای انجام میده باید فکر آینده باشه ی مصدومیت امکان داره تموم کنه همه چیز رو و تنها چیزی هم که مهمه پیراهن باشگاهه حالا چه کوچیک چه بزرگ پس به سلامت و مرسی بابت زحمات
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر