فهرست
مقایسه آماری؛ استان ضعیف‌تر از پورموسوی
مقایسه آماری؛ استان ضعیف‌تر از پورموسوی

مقایسه آماری؛ استان ضعیف‌تر از پورموسوی

آی اسپورت - تیم فوتبال فولاد خوزستان با سیروس پورموسوی فصل را آغاز کرد و بعد از هفته ششم  در حالی که فولاد با ۸ امتیاز در رده دهم قرار داشت، با تصمیم مسئولان این باشگاه پورموسوی از کار برکنار شد تا ایلی استان دستیار رومانیایی او جایش را روی نیمکت بگیرد. پورموسوی به دلیل نتایج ضعیف و نارضایتی تماشاگران از ادامه کار در تیم فولاد باز ماند. پورموسوی در ۶ بازی با فولاد صاحب ۲ پیروزی، ۲ مساوی، ۲ شکست، ۵ گل زده و ۷ گل خورده بود و با گرفتن ۸ امتیاز از کار برکنار شد.

استان در مدتی مشابه ۶ بار هدایت فولاد را بر عهده گرفت که در هیچ یک از این ۶ بازی طعم پیروزی را نچشید. فولاد با سرمربی رومانیایی‌اش ۳ بار متوقف شد و ۳ بار شکست خورد و تنها ۳ امتیاز گرفت. در همین بازی‌ها فولادی‌ها تنها ۲ بار گلزنی کردند و ۷ بار گل خورده‌اند تا فقط ۳ امتیاز به حساب این تیم واریز شده باشد.

فولاد در پایان هفته ششم در رده دهم جدول قرار داشت و در هفته دوازدهم به رده سیزدهم رسیده است. در پایان هفته ششم فاصله فولاد با آخرین تیم جدول ۶ امتیاز بود و حالا فاصله این تیم با آخرین تیم جدول فقط ۳ امتیاز است. مقایسه عملکرد دو مربی در یک بازه زمانی مشخص نشان می‌دهد اگر فولاد با پورموسوی نتایج خوبی نگرفته بود، با مربی جدیدش به نتایجی ضعیف‌تر هم رسیده است.

مهر

     
آی اسپورت
2018-11-16 15:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر