فهرست

تعجب پرسپولیسی‌ها؛ منظور منصوریان همین دربی بود؟

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی پس از دربی 83 در مصاحبه‌اش گفت که پرسپولیسی‌ها از دست آنها فرار کردند. او به این حرف هم بسنده نکرد و در ادامه گفت که علیرضا بیرانوند بهترین بازیکن زمین بوده و یک جورهایی شبیه سید مهدی رحمتی گلری کرده است. این در حالی بود که به نظر می‌رسید بازی استقلال و پرسپولیس با برتری آبی‌ها همراه نبوده باشد و حتی طبق آمار منتشرشده 55 درصد مالکیت توپ در اختیار شاگردان برانکو ایوانکوویچ بود و 45 درصد هم در اختیارتیم منصوریان!
 
البته برانکو که به نظر می‌رسد رابطه مطلوبی با منصوریان دارد ترجیح داد جواب سرمربی رقیب را ندهد و با لبخند از کنار این موضوع گذشت. اما این حرف‌های منصوریان خیلی زود به گوش بازیکنان پرسپولیس رسید و همه آنها با توجه به موقعیت‌هایی که روی دروازه دو تیم به وجود آمده بود، از حرف‌های منصوریان تعجب کرده بودند. حتی یکی از بازیکنان در اتوبوس با تعجب می‌گفت منصوریان از کدام بازی حرف می‌زند؟

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-17 10:20:19
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
شو من بزرگ
احسان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
سلام من یک طرفدار فوتبال ندرن و زیبا هستم اگه شما بتونی یک تحلیل درست از بازی داشته باشین خواهید دید که استقلال به جای بازی کردن رو اورده بود به جنگ های روانی در داخل زمین کافی یکبار دیگه تصویرهای تلویزیونی صحنه خطای فرشید اسماعیلی رو بعد از چندبار خطا کردن روی هافبک های پرسپولیس ببینید تا متوجه بشید بجای بازی تاکتیکی ما در واقع داریم فوتبالی از جنس مربیان پرتغالی که تخصص در دفاع اتوبوسی و بازی کردن با تک مهاجم تنومند بودن و درگیریهایی از جنس فوتبال تیمهای حاشیه خلیج فارس بودیم ،، که درواقع اگر بازیکن های پرسپولیس احساس می کردن تیم مقابل اسم عربی داره جنگهای لفظی اوج می گرفت در زمین ولی بودن یک مربی روانشناس و کاربلد و با سابقه که تفکر حرفه ای داره مثل برانکو باعث شدکه کمتر شاهد جنگهای لفظی در وسط زمین باشیم و از یک طرف ما تیمیو دیدیم در سمت مقابل که حتی تلاشی 100% برای برد انجام نمی داد .. و اگر بازی از منظر واقعی نه از منظر بدست اوردن دل هوادارهای تیم مقابل ( استقلال ) باشه بواقع ما داریم یک فوتبال علی اصغری مدرن در تیم استقلال رو می بینیم که تمام زورش در بازی ارسال از جناح سمت راست می باشد.. که فوتبال دهه 50 ایران می باشد.. حالا اگر خط دفاع استقلال انالیز دقیق شود و تعداد دفع های بی مورد و بی هدف ان مشخص شود ،، کاملا می بینیم که مربی استقلال در واقع جنگ روانی رو به مدافع و تیمش یاد داده ،، نه دادن یک پاس ساده برای بازی سازی از خط دفاع،، حالا وقتی به هافبکهای تیم استقلال و بازیکنان استقلال نگاه می کنیم ، می بینیم که استقلالی ها در نیمه دوم فقط نبض بازی رو با خطا انداختن خودشون بر روی زمین از کار می انداختن که اینفدر بی هدف بودن که در دقایق اولیه بازی در نیمه دوم 9 نفر از تیم استقلال در زمان کرنر از سمت راست توسط خسرو حیدری در محوط جریمه پرسپولیس حضور داشتن که وفتی برای بار دوم و برپایه خوش شانسی متوجه شدن که فقط یک مدافع در قوس خط طولی حضور دارن در زمان زدن کرنر خطای اشکاری بر روی بازیکنان تیم حرف انجام می دهند ،، نه اینکه باید به فکر گل زدن باشن،، عذر خواهی می کنم بابت طولانی شدن مطلب ولی خواهشم اینه که سایت ای اسپورت کامنتو بزارن و طرفداران دو تیم کاملا متنو بخونن و نظرشونو بدن،،
امیر
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
خدایش بزرگترین سوال من آینه که کدوم دربی رو میگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر