فهرست
شمس: تا پای خلع لباس علیپور پیش می روم/ او نان زن و بچه ام را بریده است
شمس: تا پای خلع لباس علیپور پیش می روم/ او نان زن و بچه ام را بریده است

شمس: تا پای خلع لباس علیپور پیش می روم/ او نان زن و بچه ام را بریده است

آی اسپورت- سرمربی سابق تیم ملی فوتسال که بعد از جام جهانی سال 2008 به عنوان بهترین مربی جهان معرفی شد، 4 سال است که هدایت هیچ تیمی را در لیگ برتر فوتسال بر عهده نگرفته است و به نظر می رسد خودش هم نمی دانسته که دلیل جازدن باشگاه ها از عقد قرارداد با او در دقیقه 90 چیست.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از روزنامه شهروند، او یک هفته است که توسط کفاشیان با خبر شده که با رای کمیته تخلفات حرفه ای فدراسیون فوتبال که ریاست آن را علیپور برعهده دارد، محروم است و حق عقد قرارداد با هیچ تیمی را ندارد، خبری که تا به امروز هیچ رسانه ای آن را منتشر نکرده است. حسین شمس که به شدت از تصمیم فدراسیون عصبانی است. صحبت های وی را در ادامه می خوانید:

* این روزها فقط با تیم بهزیستی کار می کنید و دیگر در لیگ برتر هدایت تیمی را بر عهده ندارید؟

یک هفته قبل بود که علیمرادی، رئیس فدراسیون ناشنوایان که برای هدایت تیم فوتسال ناشنوایان خدمت او بودم، به من گفت تا اجازه دهم در خصوص وضعیتم با کفاشیان صحبت کند و دلیل رفتارهای بد فدراسیون در قبال من را جویا شود. پس از اینکه او با کفاشیان صحبت کرده بود، رئیس فدراسیون به من اعلام کرد که 4 سال است با حکم آقای علیپور من محروم هستم.

* دلیل این محرومیت را جویا شدید؟

دلیل این محرومیت از سوی علیپور اینطور عنوان شده که من 4 سال قبل در مصاحبه ای او را به شکایت به دادگاه ویژه روحانیت تهدید کردم. من نه دلالم و نه تخلفی در دوران حضورم در ورزش انجام دادم. آن ها بدون اینکه مرا احضار کنند، محرومم کردند. در واقع با این کارشان رفتار بدتری با من حتی نسبت به کمونیست ها داشته اند زیرا آن ها را هم که می خواهند محاکمه کنند، در رسانه ها اعلام می شود. دلیل نمی شود که چون از قیافه من خوششان نمی آید هرکاری دوست دارند با من انجام دهند. انشاالله کفاشیان را در دیوان عدالت اداری و علیپور را در دادگاه ویژه روحانیت می بینم زیرا خیلی جدی به دنبال شکایتم از این 2 نفر هستم و مطمئنم قوه قضاییه برخوردی جدی با آن ها خواهد داشت.

* شما در این 4 سال متوجه نشدید که چرا باشگاه ها با شما قرارداد نمی بندند؟

دلیلش را نمی دانستم زیرا اطلاع رسانی به من نشده بود اما متوجه می شدم که باشگاه ها در دقیقه 90 از عقد قرارداد با من جا می زدند. مطمئن باشید تا پای خلع لباس آقای علیپور پیش می روم، زیرا زن و بچه من را از نان خوردن انداخته اند و دلیلش هم مشخص نیست. کفاشیان نیز باید به خاطر این 4 سال کنار ماندن به اندازه 4 قرارداد 300 میلیون تومانی به من خسارت بدهد. جالب اینکه مدت این محرومیت نیز مشخص نیست و فکر کنم تا زمانی که کفاشیان و علیپور در قید حیات باشند، ادامه دارد. قطعا وقتی کارشان به مراجع قضایی کشیده شود، یاد می گیرند که دیگر از این کارها انجام ندهند.

* قبل از این اختلافی با علیپور داشتید و واقعا او را تهدید کرده بودید؟

من هیچ کاری با این آقا ندارم و از این پس قانون میان ما 2 نفر تصمیم می گیرد. البته فعلا اگر کفاشیان و علیپور اجازه دهند می خواهم بروم بنایی، نقاشی کمک کنم زیرا کار دیگری بلد نیستم. شاید هم رفتم به مهدکودک تا بچه های مردم را نگه دارم زیرا زن و بچه ام گرسنه هستند و زندگی بدون پول نمی چرخد.

* از داین بحث ها که بگذریم، وضعیت تیم ملی فوتسال را در آستانه جام ملت های آسیا چطور می بینید؟

فکر می کنم این مسابقات جزو معدود دوره هایی است که تیم ما با تمام قدرت در رقابت ها حاضر می شود زیرا لیگ خوبی را در ایران پشت سر گذاشتیم و 3 بازیکن لژیونر در روسیه داشتیم که آمادگی بالایی داشتند. قرعه کشی مسابقات را که دیدم متوجه شدم ژاپن و تایلند در نیمه نهایی به یکدیگر برخورد می کنند و ما می توانیم خیلی راحت تا فینال برویم. در فینال نیز نباید اشتباهات دوره قبل را تکرار کنیم و تیم روبرو را دست کم بگیریم تا دوباره قهرمانی را از آن خود کنیم.

* با توجه به اینکه صحبت هایی در خصوص حضور شمسایی روی نیمکت تیم ملی مطرح شده، به نظرتان خسوس باید بعد از جام ملت ها نیز در ایران بماند؟

اگر تیم ملی ما در این هم قهرمان شود که خسوس باید به کارش ادامه دهد زیرا فقط 2 سال تا جام جهانی فرصت باقی مانده است اما اگر خدایی ناکرده قهرمان نشویم فکر نمی کنم خسوس خودش نیز روی این قدر زیاد باشد که بماند زیرا قهرمانی آسیا کمترین توقع از تیم هفتم جهان است. در خصوص وحید شمسایی هم به نظرم زود است که وحید روی نیمکت تیم ملی بنشیند. او مربی بسیار خوبی است اما نباید اشتباهی در قضیه علی دایی در فوتبال کردیم را تکرار کنیم. او در سایپا قهرمان شد و روی نیمکت تیم ملی نشست و حالا هم شمسایی با دبیری قهرمان شده اما باید 3، 4 دیگر مربیگری کند تا تجربه اش برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کافی باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-21 10:31:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر