فهرست

خسرو دوباره سرحال شده؛ پیش به سوی تیم ملی

آی اسپورت - استقلال که این روزها از  جایگاه مناسبی در جدول لیگ برخوردار نیست تلاش می‌کند با استفاده از بازیکنان باتجربه بتواند در جدول لیگ برتر بالا بیاید. خسرو حیدری یکی از بازیکنان خوب استقلال در چند بازی گذشته بود. او در بازی با ماشین سازی پاس گل داد و در سمت راست این تیم خوش درخشید. حیدری که در دو بازی گذشته تیم ملی حضور نداشت می‌خواهد خودش را دوباره به کی‌روش و کادر فنی اثبات کند. بال راست استقلالی‌ها روز گذشته پس از بازی با اینکه اجازه مصاحبه نداشت، از دوستانش می‌پرسید آیا کارلوس کی‌روش به ورزشگاه آمده بود؟

حیدری بعد از دربی معتقد بود بازی سختی مقابل پرسپولیس داشتند و اگر خوش شانس بودند می‌توانستند پیروز از زمین خارج شوند. منصوریان پس از این بازی به تمجید از حیدری پرداخت و گفت خوشحالم تیمم بازیکن بزرگی مثل حیدری را دارد و می‌دانم او می‌تواند به تیم ملی هم در رسیدن به جام جهانی کمک کند. کادر فنی نگاه تیزبینی به لیگ برتر دارد و شک ندارم خسرو نادیده گرفته نمی‌شود.
 
حیدری پس از اینکه در دو بازی گذشته تیم ملی حضور نداشت بی صبرانه منتظر دعوت کی‌روش است. سرمربی تیم ملی هم در دوبازی گذشته از جناح راست تیمش راضی نبود و بارها درباره خسرو گفته بود: «او یکی از بازیکنان خوب ملی ما است و شاید در این اردو حضور نداشته باشد اما یکی از اعضای مهم تیم است و درهای تیم ملی همیشه بر روی حیدری باز است.» با این اوصاف به نظر می‌رسد حیدری برای بازی با ازبکستان و کره جنوبی به تیم ملی دعوت شود.

منبع:خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-09-17 11:45:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر