فهرست

شرط عجیب برای افزایش قرارداد انصاری؛ تمدید کن!‌

آی اسپورت - محمد انصاری یکی از بازیکنانی است که از سال گذشته به عنوان یکی از بازیکنان اصلی پرسپولیس انتخاب شد و تا اینجا هم عملکرد خوبی از خودش نشان داده است. این موضوع باعث شد که خیلی‌ها منتظر باشند تا رقم قرارداد این بازیکن که فصل قبل ۱۵۰ میلیون تومان بوده امسال افزایش پیدا کند اما در عین تعجب رقم قرارداد این بازیکن امسال هم همان ۱۵۰ میلیون تومان بسته شده و با آپشن‌ها به 230 میلیون رسیده است!
 
انصاری که جزو بی‌حاشیه‌ترین بازیکنان سال‌های اخیر پرسپولیس بوده البته به این رقم قرارداد معترض شد و حتی مدیر برنامه‌هایش هم جلساتی با مدیران باشگاه برگزار کرد اما نتیجه‌ای در بر نداشت. مدیران باشگاه به انصاری گفته‌اند اگر قرار است رقم قراردادش افزایش پیدا کند باید قرارداد خود را با این باشگاه 2 سال دیگر تمدید کند و این بازیکن هنوز پاسخی به این موضوع نداده است. بی شک این درخواست، منطقی نیست و این بازیکن باید برای فصل جاری رقم قراردادش که بسیار پایین است بدون شرط افزایش یابد. این پیشنهاد پیش از این هم به کمال کامیابی نیا داده شده بود اما این بازیکن ۳ روز به عنوان قهر در تمرینات پرسپولیس پیش از شروع لیگ شرکت نکرد.

منبع: نامه نیوز
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-17 12:13:08
نظر دهید
۲ نظر
امید
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۷
کجاش غیرمنطقی هست!؟ مگه ندیدید ذوب آهن با مسلمان چیکار می کرد!؟ تمدید و قرضی دادن به تیمهای دیگه. کار درست همینه. انصاری با پرسپولیس ستاره شده و پرسپولیس هم باید بابت هزینه ای که کرده استفاده ببره. قراردادش را 5 ساله تمدید کنه و به اندازه رضائیان هم پول بگیره البته توی قرارداد جدید
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۳:۴۰
اونوقت این امین حاج محمدی واسه سکونشینی تو استقلال یک میلیاردو خرده ای میگیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر