فهرست

تماشاگران علیه برانکو: چرا رامین بازی نکرد؟

آی اسپورت- از زمانی که بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس مطرح شد این اتفاق مخالفان بسیار زیادی داشت. همه پرسپولیسی‌ها از هواداران گرفته تا کارشناسان و حتی بعضی از اعضای هیات مدیره مخالف بازگشت این بازیکن بودند. برانکو هم تمایلی به پذیرفتن مجدد او نداشت. به خصوص که حسین ماهینی عملکرد خوبی در دفاع راست داشت و وظایف دفاعی موردنظر برانکو را بسیار بهتر از رضاییان هم انجام می‌داد. با این حال با پیگیری‌های هدایتی که پول خسارت رضاییان را داده بود و به دنبال ضرر نکردن مالی خود بود و همچنین اصرارهای طاهری که قصد داشت گاف‌های مدیریتی خود در جدایی این بازیکن را جبران کند برانکو مجبور به پذیرفتن رضاییان شد.
روایت دربی اما کاملا متفاوت بود. به فاصله دو هفته همان مخالفان سابق، به حامیان رامین رضاییان تبدیل شده‌اند و معتقدند که او حتما باید در دربی بازی می‌کرد. به خصوص بعد از مصدومیت محمد انصاری که پیش‌بینی می‌شد با اضافه شدن رامین رضاییان، حسین ماهینی به دفاع وسط بیاید و رضاییان جای او را در دفاع راست بگیرد. تا با این تغییر میزان فشار و حملات پرسپولیس از جناح راست بیشتر شود و شاید بتوانند روی حرکت‌های هجومی این بازیکن به گل دست پیدا کنند. برانکو اما به اولین بازیکنی که به او دستور گرم کردن داده بود تا آخرین لحظه بازی اجازه حضور در میدان را نداد تا مشخص شود که قبول کردن او در تیم به معنای بخشیدن این بازیکن نبوده و او فعلا باید با نیمکت‌نشینی کنار بیاید. تفاوت تصمیم برانکو در این دو هفته اما این است که دو هفته گذشته همه هواداران و کارشناسان با بازی ندادن رضاییان موافق بودند و این بار نتیجه گرفتن در دربی به‌قدری برایشان اهمیت داشت که تصمیم برانکو در مورد این بازیکن مغضوب را هم زیرسوال بردند.
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-17 13:32:30
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۴۲
چهارتا ادم اجیر رضاییان که داد و بیداد میکنند بهشون نمیگن تماشاگران.همین که این ادم با یه نیمکت نشینی شروع به اعتراض میکنه معلومه از کجا آب میخوره.متاسفانه برانکو درست میگه رضاییان هنوز کار داره تا اصلاح بشه!
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۸
از منظر بسیارى از نظریه پردازان جهانى ، مصلحت گرایى و نیز نگاه پراگماتیستى به امور مزیت بزرگى براى موفقیت در عرصه فردى ، جمعى و حتّى در مقیاس ملى است ....میگویند روزى خروشچف رهبر وقت اتحاد شوروى سابق راز موفقیت امریکایى ها را - فارغ از سیستم حاکم بر کشور یادشده - عمدتاً جسارت و روحیه پراگماتیستى جماعت مذکور دانسته بود.... امّا در باره دربى قرمز و ابى پایتخت حقیقتاً و با نگاهى منصفانه و واقع گرایانه عدم حضور رامین رضاییان که بى تردید یکى از بهترین هاى حال حاضر فوتبال ایران در بال و جناح راست زمین است به نحو محسوس و معنادارى از قدرت تهاجمى و نفوذى پرسپولیس کاسته و نیز آمار میزان تغذیه مهاجمان پرسپولیس نه فقط در بازى مزبور بلکه در قیاس با فصل قبل به شکل مشخصى پایین امده که بدون شک عدم حضور رضاییان و امواج متوالى نفوذ از جناح راست تیم با محوریت بازیکن مذکور میتواند توضیح دهنده بخشى از مراتب بیان شده باشد... بى تردید نگاه پراگماتیستى که در مقدمه بدان اشاره شد حکم میکرد که رامین رضاییان دیروز در ترکیب حضور میافت ، بطور مشخص در دو ضربه ایستگاهى که در بهترین نقاط پشت هجده استقلال نصیب پرسپولیس شد و متاسفانه بدرستى از ضربات مذکور استفاده نشد نیز جاى خالى رضاییان محسوس بود...
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
عزیز عصبانى کجا رضاییان گلایه و شکایت کرده همون دیشب طىّ پیامى از طریق پایگاه رسمى خودش ضمن تکذیب کامل حاشیه ها و سخنانى که به ایشان نسبت داده شده بود ضمن بیان خسته نباشید به تمامى کادر فنى و بازیکنان تیم و اعلام حمایت کامل خودش از تیم تاکید کرد که نه با هیچ رسانه اى مصاحبه داشته و نه حالا حالا ها چنین قصدى داره و فقط و فقط به تمرین و تمرین و تمرین بیشتر و در خدمت پرسپولیس بودن فکر میکنه و بس ، پس خواهشاً از عزیزان درخواست میشه براى تیم و رامین بر اساس شایعات مغرضانه حاشیه سازى نکنید
-
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۴
حالا گیرم بازیکن رو تنبیه کردی و حالشو گرفتی!!!
آخر فصل اگه فهرمان نشدیم، اونوقت همه میگن آفرین برانکو که قهرمانی را فدای حال گیری از رضاییان کردی؟ یا میکشنت به فحش؟
بازیکن وقتی خلافی انجام میده بهترین کار جریمه مالی هست که همینطور هم شد و 300 میلیون تومان از قراردادش کسر شد. حالا اینکه تیم رو جریمه میکنه برانکو خیلی مسخره هست.
نه تنها تیم بلکه کل هواداران جریمه شدن دیروز به خاطر حال گیری از رامین!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر