فهرست

بحران بزرگ جلالی در پیکان: نیمه مربیان

آی اسپورت – برد فولاد مقابل پدیده در هفته ششم لیگ، تعداد تیم‌های بدون برد لیگ در انتهای جدول را کمتر کرد. در حال حاضر گسترش فولاد، استقلال، پیکان و صبای قعرنشین تنها تیم‌های لیگ برتر هستند که هنوز، هیچ بردی را در این فصل تجربه نکرده‌اند. سه تیم از این 4 تیم، بیشتر از گلزنی در دفاع ضعف دارند و فقط گسترش فولاد کمتر از 4 گل در بازی‌های گذشته زده اما پیکان با وجود آمار گلزنی متوسط، یک آمار منحصر به فرد دارد.
تیم جلالی، تنها تیم این فصل جدول شانزده تیمی لیگ برتر است که حتی یک بار هم نتوانسته در نیمه دوم گل بزند. بازی با استقلال و سپاهان در هفته‌های چهارم و پنجم لیگ برتر، برد پیکان در نیمه دوم با خوردن گل مساوی از دست رفت و تراکتورسازی هم در نیمه دوم توسط کرار جاسم، تیر خلاص را به پیکان جلالی زد.
پیکان نیمه دوم بازی‌هایش، در دقایق متنوعی گل می‌خورد. آن‌ها در 15 دقیقه ابتدایی، میانی و پایانی بازی‌های پیکان سابقه گل خوردن دارند اما در هیچکدام از این بازه‌های زمانی، دروازه حریفان‌شان را باز نکرده‌اند. اگر بازی‌های این فصل لیگ برتر یک نیمه‌ای دنبال می‌شد و نیمه مربیانی در کار نبود، شاید پیکان جلالی حداقل با دو برد مقابل استقلال و سپاهان حالا شرایط کاملا متفاوتی در جدول داشت.
کدخبر:9406
     
آی اسپورت
2016-09-17 14:05:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر