فهرست

گزارش تمرین استقلال: مگه تتلو هستم که سر تمرین نیایم؟

آی اسپورت- استقلالی‌ها عصر امروز و از ساعت ۱۷ تمرین خود در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آغاز کردند.

* در شروع تمرین، علیرضا منصوریان به مدت ۵ دقیقه برای بازیکنان به صحبت پرداخت و به آنها گوشزد کرد مسائل دربی و نتیجه آن را فراموش کرده و به فکر ادامه رقابت‌های لیگ باشند.
* بازیکنان ترکیب اصلی به نرم‌دویی و ریکاوری پرداختند. آنها پس از دویدن چند دور، به گوشه‌ای از زمین رفتند و با استفاده از وسائل خاصی، ماساژ گرفتند. 
* سایر بازیکنان، تمرینات ویژه‌ای داشتند و به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.
* عرشیا بابازاده و حسینی دروازه‌بان‌های دوم و سوم استقلال زیر نظر مربی دروازه‌بان‌های تیم تمرین اختصاصی را پشت سر گذاشتند.
* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی شاهد تلاش بازیکنان بودند.
* بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی دیدار مقابل پرسپولیس به پس از انجام تمرینات هوازی، به پاسکاری در فضای کوچک، ارسال از کناره‌ها و شوتزنی به سمت دروازه مشغول شدند.
* لئوناردو پادوانی، آرش افشین و مجتبی حق‌دوست سه بازیکن استقلال زیر نظر جونز مربی بدنساز انگلیسی تیم، کار را دنبال کردند.
* امیر نوری بازیکن سینما و تلویزیون کشورمان نیز در محل تمرین حاضر شد. او در این باره گفت: آمدم تا کسب نتیجه تساوی در تمرین را به بچه‌محل‌مان تبریک بگویم. در ضمن مگر من تتلو هستم که نتوانم در محل تمرین استقلال حاضر شوم؟!
* امیر نوری سپس به سمت بازیکنان استقلال رفت و با آنها به خوش‌وبش پرداخت. شوخی‌های نوری با مهدی رحمتی تمامی نداشت و مشخص بود این دو نفر از قبل نیز رفاقتی با یکدیگر داشتند. نوری در صحنه‌ای، به پشت دروازه‌ رفت و از رحمتی خواست اگر می‌تواند، او را در آن قسمت از زمین تمرین، هدف شوتزنی با توپ قرار دهد!
* امید ابراهیمی که در دربی از ناحیه پای چپ دچار آسیب دیدگی جزیی شده بود، با بانداژ و یخ‌درمانی به سمت رختکن رفت تا ماساژ بگیرد.
* بازیکنان اصلی استقلال پس از حدود ۲۰ دقیقه تمرین کنار زمین، بعد از ابراهیمی راهی رختکن شدند.
× مهدی رحمتی کاپیتان استقلال دقایقی با حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های این تیم جلسه‌ای برگزار کرد.
* آخرین مرحله تمرین، فوتبال در فضای کوچک بود. علی چینی و محمد خرمگاه، بازیکنان را به سه گروه تقسیم کردند و در یک سوم از زمین، با آنها تمرین فوتبال و پاسکاری در یک فضای کوچک را برگزار کردند.
* در پایان تمرین، امیر نوری به سمت علیرضا منصوریان رفت و بابت اینکه استقلال توانست در دربی به هدف خود برسد، به سرمربی استقلال تبریک گفت.
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-17 17:44:34
نظر دهید
۱ نظر
میثم
شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
براشون اندازه 6 امتیاز ارزش داشته این مساوی خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر