فهرست

طلسم ذوب آهن برابر تراکتورسازی/ 8 بازی بدون برد

آی اسپورت- هشتمین بازی بدون برد ذوب آهن برابر تراکتورسازی هم رقم خورد. تیم گل محمدی در بازی رفت لیگ شانزدهم هم نتوانست از پس نماینده تبریز بربیاید و در خانه 2 بر یک باخت. با این نتیجه، 4 سال و 4 ماه و 16 روز است که ذوبی ها موفق به شکست دادن تراکتورسازی نشده اند. در این 1601 روز، این دو تیم 8 بار به مصاف هم رفته اند شامل 4 برد و 4 مساوی برای تراکتورسازی. در فولادشهر، تراکتوری ها 3 برد و یک مساوی دارند. این یعنی گل محمدی روی نیمکت ذوب آهن هنوز موفق به بردن تراکتورسازی نشده است.
 
لیگ شانزدهم
بازی رفت در هفته ششم برگزار شد و تراکتورسازی با نتیجه 2 بر یک برنده شد.
 
لیگ پانزدهم
بازی رفت در تبریز برنده نداشت و 4 بر 4 مساوی شد آنهم درحالیکه تیم تونی پرتغالی تا دقیقه 81 با نتیجه 4 بر یک برنده بود. بازی برگشت را تراکتورسازی با قلعه نویی در فولادشهر 2 بر یک برد.
 
لیگ چهاردهم
بازی دو تیم در فولادشهر نه گل داشت و نه برنده. در تبریز هم تیم رسول خطیبی با نتیجه 2 بر یک برنده شد.
 
لیگ سیزدهم
بازی رفت تا دقیقه 90 با نتیجه 2 بر 2 در فولادشه در جریان بود که علی کریمی و کریم انصاری فرد گلهای سوم و چهارم مهمان را زدند. بازی برگشت در تبریز برنده نداشت و 2 بر 2 مساوی شد.
 
لیگ دوازدهم
بازی برگشت دو تیم در تبریز برنده نداشت و یک بر یک مساوی شد اما بازی رفت را در 9 اردیبهشت 1391 ذوبی ها با نتیجه 3 بر یک بردند که فعلا آخرین پیروزی شان برابر تراکتورسازی است.
     
آی اسپورت
2016-09-17 19:19:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر