فهرست

نتایج هفته هفتم لیگ یک/ فیروز، اکبر را برد

آی اسپورت- هفته هفتم لیگ برتر با ادامه صدرنشینی گل گهر سیرجان و اکسین البرز به پایان رسید. بعد از این دو تیم 15 امتیازی در جدول، سپیدرود رشت 14 امتیازی قرار دارد و سپس نوبت به پارس جنوبی 13 و خونه به خونه 12 امتیازی می رسد.
 
فولاد یزد صفر- خونه به خونه یک: تک گل بازی را محمد غلامی دقیقه 60 زد تا فولاد همچنان با 3 امتیاز تیم سوم جدول از آخر باشد.
 
نساجی 3- خیبر یک: احسان تاییدی گل زد ولی شهاب دارایی خیبر را به بازی برگرداند. سپس طبق معمول نوبت به محمد عباس زاده رسید که با پنالتی دقیقه 50 و گل دقیقه 80 تیمش را برنده کند. خیبر با 2 امتیاز قعرنشین است. نساجی هم با 10 امتیاز به پله دهم رسید.
 
راه آهن 3- استقلال اهواز صفر: میلاد زنیدپور و هادی شکوری و حمید طاهری فرد برای تیم پاشازاده گل زدند. استقلال اهواز با 3 امتیاز تیم یکی مانده به آخر جدول است و راه آهن با 11 امتیاز به پله ششم رسید.
 
مس کرمان یک- مس رفسنجان صفر: بعد از 6 مساوی متوالی بالاخره تیم ابراهیم زاده با تک گل مهدی دغاغله برنده شد و با 9 امتیاز خودش را به رتبه یازدهم رساند. مس رفسنجان هم 4 امتیازی ماند و به پله چهاردهم سقوط کرد.
 
سپیدرود یک- آلومینیوم اراک صفر: یک بازی جنجالی که بیش از 10 دقیقه وقت اضافه به دلیل ترک زمین مهمان داشت درنهایت با گل میلاد قربان زاده به سود تیم علی نظرمحمدی تمام شد. آلومینیوم با این باخت 11 امتیازی ماند و به پله هفتم رسید.
 
گل گهر 3- ملوان یک: صدرنشین به چهارمین بردش رسید تا همچنان یکی از 3 تیم بدون باخت (در کنار پارس جنوبی و مس کرمان) باشد. مهرداد آوخ، حسین امامیان و اکبر صغیری برای میزبان گل زدند و تنها گل تیم مایلی کهن را دقیقه 84 میلاد بختیاری از روی نقطه پنالتی زد. ملوان با این باخت 11 امتیازی ماند و هشتم شد.
 
اکسین یک- بادران صفر: نبرد حساس فیروز کریمی و اکبر میثاقیان را اولی با تک گل امیر میربزرگی برد تا همچنان تعقیب کننده اصلی گل گهر باشد و فقط به دلیل تفاضل گل کمتر به صدر نرسد. بادران 9 امتیازی هم تیم دوازدهم است.
 
ایران جوان 2- فجر یک: دومین برد ایران جوان یعنی ادامه روزهای بدون پیروزی فجر. هر دو گل میزبان را بابک لطیفی زد و تک گل فجر را ابراهیم صالحی. یک بازیکن هر تیم هم اخراج شد. ایران جوان با 9 امتیاز تیم سیزدهم است و فجر رده پانزدهمی 3 امتیاز دارد.
 
نفت مسجدسلیمان صفر- پارس جنوبی صفر: تنها بازی بدون گل هفته باعث شد نفتی ها 10 امتیازی شده و به پله نهم برسند.
     
آی اسپورت
2016-09-17 19:29:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر