فهرست
یادداشت روز: چرا شکست مقابل اورتون، به نفع یونایتد است؟
یادداشت روز: چرا شکست مقابل اورتون، به نفع یونایتد است؟

یادداشت روز: چرا شکست مقابل اورتون، به نفع یونایتد است؟

آی اسپورت - منچستر یونایتد در گودیسون پارک با نتیجه ی 0-2 برابر اورتون شکست خورد. اما هواداران این تیم نباید نسبت به آینده ی این تیم بدبین باشند. این مطلب را تا پایان بخوانید؛ شاید شما هم با این موضوع که این شکست به نفع شیاطین سرخ است، هم نظر شدید:

عدم حضور یونایتد در لیگ اروپای سال آینده

در هفته های اخیر منچستر یونایتد به تاتنهام نزدیک شده بود و می توانست این تیم را در رقابت بر سر کسب سهمیه ی لیگ اروپا پشت سر بگذارد. اما نتایج این هفته این فاصله را افزایش داد. تاتنهامی ها توانستند با نتیجه ی 1-3 فولام را در وایت هارت لین شکست دهند و این به معنای فاصله ی شش امتیازی بین منچستر و تاتنهام بود. حالا می توان گفت امکان این که منچستر فصل را با جایگاهی بهتر از هفتمی به پایان برساند تقریبا ناممکن است. این مساله یعنی بازیکن یونایتد می توانند استراحت تابستانی بیشتری داشته باشند و سال آینده دیگر نباید نگران بازی های با فاصله ی 2 روز برای منچستر باشیم. در نتیجه می توانیم به بازگشت قدرتمند تر منچستر یونایتد در فصل آینده امیدوار باشیم. چیزی که لیورپول در رقابت های امسال از آن سود و حالا در آستانه ی قهرمانی قرار دارد.

مشخص شدن مشکلات نیمکت منچستر

کاملا مشخص است که منچستر باید در فرصت نقل و انتقالات تابستانی امسال بودجه ی زیادی را صرف خرید بازیکنان کند. باخت های منچستر در رقابت های این فصل نشان داد نیمکت این تیم برای رقابت با تیم های جنگنده ی لیگ برتر ناکارآمد است. آن ها در خط میانی بازیکنان خوبی نداشتند و مصدومیت مدافعان این تیم ضربه ی بزرگی در رقابت های لیگ قهرمانان برای شیاطین سرخ بود.


احتمال اخراج مویس

نتیجه گیری ضعیف مویس و خوب بازی نکردن یونایتد فضا را برای حضور مربیان طراز اولی چون لوئی فن خال و یورگن کلوپ در منچستر یونایتد باز می کند. باخت های این فصل یونایتد نشان داد مویس گزینه ی خوبی برای جانشینی سر الکس نیست و گلیزرها باید از همین حالا به دنبال گزینه ای برای جانشینی او باشند. 

     
آی اسپورت
2014-04-21 11:27:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر