فهرست

نظرخواهی: دایی یا پروین کدامشان میدان را خالی می‌ کنند؟

آی‌اسپورت‌ ـ انتشار ریز مکالمات بین علی دایی و علی پروین در جلسه این دو در وزارت ورزش  نشان از رابطه شکرآب این دو چهره خبرساز تاریخ فوتبال ایران دارد. علی دایی که در زمان سرمربیگری علی پروین در تیم‌ملی‌ چهره شده و از آنجا نام خود را به عنوان بهترین گلزن تاریخ ملی جهان مطرح کرده است. با پایان دوره مربیگری علی پروین در فوتبال ایران دیگر رابطه خوبی با وی نداشته است. دایی بعد از علی پروین و دقیقا در دوران اوفول او به مرور تبدیل به شخصیت اول و قدرت مهم فوتبال ایران شد. چیزی که شاید در زمانی خوابش را هم  نمی‌ دید. این دو با بازگشت علی پروین به مربیگری پرسپولیس و اتفاقات مربوط به جابجایی های متناوب پروین در پرسپولیس بارها رو در روی هم ایستادند و البته علاقمندان به فوتبال فراموش  نمی‌ کنند زمانی که علی دایی با لباس صبا رو در روی پرسپولیس قرار گرفت چه بلوا و آشوبی بین این دو پدید آمد. جالب اینجاست که دایی و پروین آدم هایی کینه ای اند و به هیچ وجه خاطره بدشان از دیگری را فراموش  نمی‌ کنند. این همان کینه ای است که باعث شده این دو هر دو در یک جبهه با هم متحد نباشند. اگرچه مسئلا در زمان حضور محمد پروین در تیم‌ملی‌ باعث شد پروین و دایی رابطه نزدیکی با هم پیدا کنند.
امروز و در شرایطی که انتشار جزییات جلسه پروین و دایی در وزارت ورزش اثبات می‌ کند که هیچ امیدی به صلح سرمربی و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیست باید این سوال را پرسید که کدامیک از این دو چهره باشگاه پرسپولیس زودتر وامی‌دهند و میدان را برای دیگری خالی می‌ کنند. پروین و دایی در این مدت اقدام به یارکشی های مختلف برای ائتلاف با گروه خریدار باشگاه پرسپولیس کرده اند که البته هیچ کدام به صورت کامل موفقیت لازم را کسب نکردند. این مسئله در شرایطی اتفاق افتاده که ظاهرا وزارت ورزش هم تمایلی به ادامه کار هیچ کدامشان ندارد ... به هر حال این یک بازی بی رحمانه و یک دوئل رو در روست که شاید به این سادگی ها به اتمام نرسد.
انتخاب شما از بین این دو چهره کدام است؛ علی دایی یا علی پروین. هر دو یا هیچ کدام، کدامشان می‌ مانند، کدامشان می‌ روند، وزارت ورزش چه کند؟
نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

     
آی اسپورت
2014-04-21 11:01:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر