فهرست

نوراللهی سرباز می‌شود؛ مقصد بعدی: تراکتورسازی

آی اسپورت - احمد نوراللهی هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل جدید در ترکیب اصلی این تیم جایی ندارد از برانکو خواسته از جمع سرخپوشان جدا شود. نوراللهی که پیش از تغییر سیستم سرخپوشان از ۴،۲.۳،۱ به ۴،۴.۲ بازیکن ثابت پرسپولیس بود بعد از اینکه تعداد هافبک‌های تدافعی تیم به یک نفر کاهش یافت تبدیل به نیمکت نشین کامیابی‌نیا شد و فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد و به همین خاطر خواهان جدایی از این تیم شده است.
 
با توجه به محرومیت کامیابی‌نیا احتمالا بازی مقابل سپاهان اولین بازی فیکس نوراللهی برای پرسپولیس خواهد بود. برانکو با خواسته نوراللهی مخالفت کرده اما هافبک جوان سرخپوشان که معافیت تحصیلی دانشجویی دارد در صورت انصراف از تحصیل نیم فصل سرباز خواهد شد و به احتمال زیاد مقصد او تراکتورسازی خواهد بود.
 
تراکتورسازی در ابتدای فصل جاری هم خواهان جذب نوراللهی و امید عالیشاه به عنوان بازیکن سرباز بود. اما احمد نوراللهی که یک سال با پرسپولیس قرارداد داشت. ابتدای امسال یک فصل دیگر هم قراردادش را تمدید کرد. نوراللهی پس از پشت سر گذاشتن خدمت باید بار دیگر به پرسپولیس برگردد. مدیر برنامه‌های هم نوراللهی خبر تمایل این بازیکن به سرباز شدن را تایید کرده است.

منبع: وبسایت برنامه 90
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-18 09:34:28
نظر دهید

۲ نظر
10 سال میگن جام میاریم یه دست استکان 6تایی هم نیاوردن بدبختا
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۴۷
ته دیگ های چرتپلیسی برای خودشون
-
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
تراختور کبیر نیازی به این نداره. بره ملوان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر