فهرست

دربیِ ایتالیا / اینفوگرافیک: ایکاردی در یک نگاه

آی‌اسپورت – مائورو ایکاردی از همان ابتدای ورودش به سری آ خودش را به عنوان یکی از داغ‌ترین سوژه‌های رسانه‌های ایتالیا، خارج و داخل زمین، معرفی کرد. رابطه‌یِ برادرانه‌‌اش با مکسی لوپز در سمپدوریا، رابطه‌یِ عاشقانه‌اش با واندا نرا، مدل / ایجنتِ آرژانتینی که همسر مکسی بود، ازدواجش با واندا بعد از جداییش از مکسی، چاپ عکس پسران مکسی روی ساق‌بندش، دست ندادن مکسی با او و در نهایت سریالی که در ایتالیا به "دربیِ واندا" معروف شد، همه و همه از تیتر یک‌های داغی بودند که ایکاردی برای پاپاراتزی‌ها ساخت.
 
اما ایکاردی درون زمین هم یکی از درخشان‌ترین چهره‌های چند سال اخیر سری آ بوده. کاپیتان اینتر با دو گلی که هفته‌یِ پیش به پسکارا زد حالا در 94 بازی لیگ 50 گله شده است. از این 50 گل، ایکاردی 47 گلش را از درون باکس زده، شامل 5 پنالتی. 6 گل با سر، 29 گل با پای راست و 14 گل با پای چپ کارنامه‌یِ مهاجم و امید اول اینتر است.
 
ایکاردی این تابستان از علاقه‌یِ آرسنال به خودش به بهترین شکل برای بهبود شرایط قرارداد جدیدش استفاده کرد و در نهایت با اینکه به نظر می‌رسید خیلی به خروج از سن سیرو نزدیک شده، اعلام کرد قلبش با اینتر است و قصد جدایی از نراتزوری را ندارد. اینکه این عشق و وفاداری چند سال دیگر دوام بیاورد مشخص نیست. اما آنچه مشخص است این است که تا زمانی که اینتر مهاجم دیگری در سطح ایکاردی پیدا نکرده (شاید گابریل باربوسا؟) نمی‌تواند از دستش بدهد.
 
حضورِ ایکاردی در یک سوی سن سیرو و حضور هموطنانش، پائولو دیبالا و گونزالو هیگوایین در سوی دیگر قطعا یکی از جذاب‌ترین نکات دربی ایتالیای امشب است.
 
 
     
آی اسپورت
2016-09-18 09:58:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر