فهرست

ادعای روز: مدیران استقلال پرسپولیسی هستند

آی اسپورت - علی نظری جویباری در زمان مدیریت بهرام افشارزاده در استقلال مدعی شد که مدیران این باشگاه پرسپولیسی هستند. حالا که سید رضا افتخاری مدیر عامل استقلال شده باز هم همین ادعا را دارد. معاون سال گذشته باشگاه استقلال به قول خودش از حرف‌ها و اقدامات مدیران استقلال به این نتیجه رسیده است. نظری می‌گوید: «همیشه گفته‌ام که یکسری از ‌آدم‌ها در استقلال پرسپولیسی هستند و خیلی‌ها نسبت به این حرف من موضع گرفتند. اما بدون شک استقلال آزمایشگاه مدیران است! هنوز هم روی این حرفم هستم. من نمی‌دانم چه دستهایی در کار است که وزارتخانه به این مسائل ورود نمی‌کند.»

نظری از افتخاری این طور انتقاد می‌کند: «انتقاد اول را نباید به افتخاری وارد کرد. او تازه به استقلال آمده و سیستم باشگاهداری را نمی‌داند. اگرچه او یک مدیر است و انسانی خوب ولی شما دیدید که بعد از آمدنش به استقلال صراحتا گفت رنگ پیراهنم سفید است و اسطوره‌های من علی پروین و مرحوم همایون بهزادی هستند. شاید خیلی‌ها حرف من را قبول نکنند اما استقلال با مدیریت پرسپولیسی اداره می‌شود. به نظر شما چه لزومی داشت که افتخاری چنین صحبتی انجام دهد. ما این همه اسطوره در باشگاه داریم. امثال حسن روشن، علی جباری، جواد قراب و خیلی‌های دیگر در استقلال هستند اما اسطوره مدیرعامل ما یک پرسپولیسی محترم است. این حرف مدیرعامل استقلال از روی کم تجربگی است نه چیز دیگر. او روزی می‌گوید بعد از دربی در مورد منصوریان حرف می‌زنم و یک روز دیگر از او حمایت می‌کند. این می‌شود دوگانگی محض. خودتان دیدید که در استقلال قلعه نویی و مظلومی سوختند متاسفانه همه منتظرند تا منصوریان به سرنوشت آنها دچار شود. باز هم می‌گویم ایراد از کادر فنی نیست و باید ایراد را از چارت باشگاه و کنار دستی‌های افتخاری گرفت.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-18 12:24:13
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۰۹
یکی نیست به این پرادعا بگه اخه تو که استقلالی بودی چه گلی به سر این باشگاه زدی؟؟ جز اینکه با دروغ و وعده الکی دو سال بازیکن گرفتید که بعد هموشون مدعی حق و حققوق خود از باشگاه شدند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر