فهرست
یاوری: در بازی رفت، کار پیکان را تمام می کنیم/ امیدوارم اشتباهات داوری تکرار نشود
یاوری: در بازی رفت، کار پیکان را تمام می کنیم/ امیدوارم اشتباهات داوری تکرار نشود

یاوری: در بازی رفت، کار پیکان را تمام می کنیم/ امیدوارم اشتباهات داوری تکرار نشود

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز از پیروزی تیمش در دیدار پلی آف لیگ برتر مقابل پیکان اطمینان دارد.

فجرسپاسی در فصل جاری مشکلات بسیار زیادی را متحمل شد. این تیم در هفته های ابتدایی با غلامحسین پیروانی نتوانست دوران خوب خود با این مربی شیرازی را سپری کند تا محمود یاوری به واسطه نتایجی که سال گذشته با زردپوشان کسب کرده بود هدایت فجر را بر عهده بگیرد. شوک بازگشت یاوری فقط چند هفته جواب داد و باخت های پشت سر هم نماینده شیراز در لیگ برتر را پایین آورد تا این تیم با قرار گرفتن در رده چهاردهم به دیدار پلی آف لیگ برتر برود و در آنجا برای بقا تلاش کند. حالا حریف فجرسپاسی مشخص شده و آن هم تیمی نیست جز پیکان. تیمی که با هدایت فرهاد کاظمی از سد سیاه جامگان گذشته و برای حضور در لیگ برتر برنامه دارد. محمود یاوری، سرمربی فجرسپاسی درباره شرایط تیمش در آستانه این مسابقه به آی اسپورت گفت: «تمرینات ما خوب بوده و همه بازیکنان روحیه بالایی دارند و می خواهیم در لیگ برتر بمانیم. با بچه ها بسیار صحبت کرده ایم و آنها می دانند موفقیت در این مسابقه چقدر برایشان اهمیت دارد.»

یاوری ادامه داد: «بی تردید اگر اشتباهات داوری وجود نداشت، تیم فجرسپاسی اکنون اینجا نبود. ما از این بابت بسیار ضربه خوردیم و امیدوارم این اشتباهات در دو دیدار پلی آف تکرار نشود. »

طبق قرعه کشی انجام شده فجرسپاسی در بازی رفت میزبان پیکان است. سرمربی فجر در این باره می گوید: «برایمان اهمیتی ندارد. اگر بازی برگشت میزبان بودیم، شرایط بهتر بود اما انشاءالله با شناختی که از بازیکنان دارم می دانم که آنها می توانند در بازی رفت کار را یکسره کنند.»

یاوری در پاسخ به این پرسش که چقدر به ماندن در لیگ برتر امیدوارید، افزود: «شک ندارم بازیکنانم با همت و تعصب خود فجرسپاسی را سر پا نگه می دارند. هواداران هم باید بیایند و حمایت کنند تا در دیداری که اصلا آسان نیست بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم. من به بازیکنان ایمان دارم و می دانم که هرچه دارند در زمین به اجرا می گذارند.»

     
آی اسپورت
2014-04-21 11:23:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر