فهرست

نگاه جدید به پریموف: چارچوب‌شناس و گلزن

آی اسپورت- نگاه به بازیکنان اوکراینی پرسپولیس. این نگاه دو حالت دارد. قبل از دربی و بعد از دربی. بعد از دربی و محک کوتاه‌مدت دو خرید اوکراینی و پرحاشیه پرسپولیس به نظر می‌رسد که نگاه‌ها به این دو بازیکن کمی تغییر کرده است. این اتفاق به خصوص در مورد پریموف بیشتر افتاده است. هر بازیکنی که در دربی گل بزند بازیکن ویژه‌ای است حتی اگر آن گل آفساید باشد! نکته پریموف اما گل آفسایدش نبود بلکه استفاده‌اش از موقعیت به دست‌‌آمده، نحوه ضربه زدنش به توپ و گلی بود که زد. در دیداری که مهاجمان پرسپولیس از ابتدای بازی بالای 10 موقعیت بسیار خوب گل را از دست داده بودند پریموف اولین توپی که تصاحب کرد را وارد دروازه کرد.

پریموف در صحنه گل آفساید پرسپولیس ضربه نهایی را درست همانطوری زد که باید می‌زد و تنها راه گل شدن توپ همین مدل ضربه بود. برخی می‌گویند او از طارمی و علیپور و حتی امیری چارچوب شناس‌تر است و باید بیشتر از اینها بازی کند. پریموف در تمام بازی‌های دوستانه قبل از شروع دوباره لیگ گل زده و نشان داده آنقدر که از او انتقاد می‌شود هم بازیکن بدی نیست. 
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-09-18 14:36:27
نظر دهید

۲ نظر
امید
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
شک ندارم پریموف کم کم جامیفته و درخشش شروع میشه. 100% هم پریموف از تمام مهاجمای پرسپولیس گلزن تره
-
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۵
حقیقتاً شاید به ایشان جفا شده باشه چون تا حالا فرصت چندانى براى إبراز وجود نداشته مقایسه کنید با علیپور و شوت عجیبى که تو محوطه جریمه استقلال زِد در حالیکه موقعیت پاس گل هم داشت همون موقع پاى تلویزیون گفتم اگه این بنده خدا اوکراینیه این توپ رو زده بود شبانه تبعید میشد متاسفانه در دنیاى فراملیتى بعضى از هموطنانمون به شکل آزار دهنده اى احساسات مسموم خارجى ستیز دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر