فهرست

استراتژی بیرانوند برای زنده کردن پول نفت: هواداران پرسپولیس!

آی اسپورت - استفاده از لفظ مردم شریف یک شهر یا هواداران یک تیم برای پیشبرد منافع مربیان و بازیکنان، موضوع جدیدی نیست. مدیران بعد از افشا شدن تخلفات‌شان، پشت هواداران یک تیم و سناریوی زمین زدن آن باشگاه پنهان می‌شوند و مربیان و بازیکنان بعد از تخلفات انضباطی، از هواداران به عنوان سنگر استفاده می‌کنند. علیرضا بیرانوند، امروز سبک جدیدی از استفاده ابزاری از هواداران در فوتبال ایران را ابداع کرده است.

دروازه‌بان پرسپولیس که در این مدت برای وصول طلبش از باشگاه نفت به شکل‌های مختلف اقدام کرده و با وجود شکایت قانونی و پیگیری‌های حقوقی به نتیجه نرسیده، از هواداران پرسپولیس برای رسیدن به پولش کمک گرفته است. بیرانوند امروز در مصاحبه‌ای گفته «هواداران پرسپولیس بدانند، مسئولان نفت می‌خواهند تمرکزم را به هم بزنند».

بیرانوند تلاش کرده با فشار هواداران پرسپولیس، مسئولان نفت را مجبور به پرداخت طلبش کند. با این برنامه که تلاش او برای پیگیری طلبش، باعث شده تمرکزش در پرسپولیس بهم بریزد. بیرانوند از همه استفاده نمونه‌های قبلی پا را فراتر گذاشته و می‌خواهد به لطف هواداران پرسپولیس، با باشگاه قبلی‌اش تسویه حساب کند!کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-09-18 14:34:08
نظر دهید

۱ نظر
لنگی دو اتشه
يكشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
حمله به پیج مسئولین نفت! حملهههههههههههههههههههههههههههههههههههه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر