فهرست
گلایه هواداران از زنوزی؛ فرصت از دست رفت
گلایه هواداران از زنوزی؛ فرصت از دست رفت

گلایه هواداران از زنوزی؛ فرصت از دست رفت

آی اسپورت – خوشبینی‌ها به تراکتورسازیِ محمد تقوی خیلی زود به پایان رسید و جای خود را به بی‌اعتمادی داد. بعد از پیروزی 6-0 مقابل استقلال خوزستان، به نظر می‌رسید تقوی می‌تواند این تیم را جمع و جور کند و به اوج برساند اما شکست مقابل صنعت نفت آبادان همه نگاه‌ها را به او تغییر داد. حالا هواداران تراکتورسازی از مالک این باشگاه انتظار دارند خیلی زود یک مربی خارجی بزرگ را روی نیمکت این تیم بنشاند. آنها معتقدند تقوی به خاطر شخصیت آرام و محجبوش، نمی‌تواند تیمی پرستاره مثل تراکتورسازی را جمع و جور کند. هواداران البته اززنوزی گلایه‌هایی هم دارند. آنها می‌گویند او باید در تعطیلات 20 روزه لیگ برتر تیم را تحویل یک مربی بزرگ می‌داد ولی با اعتماد بیجا به تقوی، بهترین فرصت برای تغییر مربی را از دست داد و اگر همین امروز هم سرمربی جدید به تبریز بیاید نمی‌تواند به این زودی و در کوران مسابقات، تیمش را بشناسد و احتمالا این فصل هم برای تراکتورسازی از دست رفته است!

۱ ۱۱  
آی اسپورت
2018-10-22 14:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
برای چی میگید این فصل هم برای تراکتورسازی از دست رفت؟
با توجه به مهره هایی که این تیم جذب کرده و ضعف ۲ ۳ تا از تیمای لیگ برتری، من فکر میکنم تراکتور امسال هم قطعا میتونه تو لیگ برتر موندگار بشه و سقوط نخواهد کرد. خیال هواداراشون راحت.
قارتال
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
باشه.
۱
ایــران
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
تراکتور نهایت یک نایب قهرمانی دیگه..
۶
کسری
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
خاستم ببینم ترتریها قیمت نقل و نبات چنده؟؟
۹ ۱
قارتال
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۶
هنوز نگفتی سگها از چند ماهگی پارس میکنند؟
۳
تراختور بایراقی
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
ما گفتیم مربی خارجی و همراه با دستیاران خارجی زودتر معرفی کنید. ولی دلالان و منفعت طلبان در باشگاه در گوش زنوزی خواندن که تقوی بمونه تقوی بمونه حاصلش شد از دست رفتن سه امتیاز مهم
تراختور بایراقی
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۱
مسئله مهمی که در باشگاه باید حل شود کنار گذاشتن یک دلال اسدقلالی بنام موسوی هست که با سمت مدیر روابط عمومی به باشگاه تراختور کبیر نفوذ کرده
انتخاب یک مدیرعامل دلسوز و باتجربه برای باشگاه و سریعتر انتخاب سرمربی خارجی با دستیارن خارجی
کنار گذاشتن موسوی و تقوی و اسدی. هیئت مدیره باشگاه و هم من هوادار نمیدونم الان کی ها هستند!!
۹
یاشاسین تراختور
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۶
آقای زنوزی قبل از اینکه اعتماد هواداران از بین بره خائنین و دلالهایی که جمع شدن تو باشگاه و بیرون کنید. نیمکت تراختور اینقدر حقیر نشده که یکی مثل تقوی بیاد بشینه روش.
افراد وابسته به سرخابی تهران چرا باید در تراختور پست و سمت بگیرن؟
۶
سهند
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
بخاطر شخصیت محجوب تقوی؟ چرا اطلاعات غلط میدین؟
تقوی با چه کارنامه و سابقه ای شده سرمربی تراختور؟ غیر از دلالی؟ غیر از اینکه ساختار مدیریت باشگاه معیوب هست و نیاز به اصلاح داره؟ غیر از اینکه نخودی ها در باشگاه مردمی تراختور تصمیم گیر شده اند؟
۵
امیدیار
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۸
همین هوادارای تراکتور بعد از برد اس خوزستان خودشونو قهرمان لیک میدیدند تقوی فنی و با شخصیت بود بعد با یه باخت همه دلال شدن و تقوی بی شخصیت ؟
تراکتوریای عزیز تراکتور همیشه تیم باشخصیتی بوده خیلی از پرسپولسیها از جمله من بعد از پرسپولیس کبیر تراکتورو دوست داشتیم ولی اون کسایی که اومدن با احساسات شما بازی کردن وبه اسم پرشورو با غیرت شروع به دشمنی با دیگران و ایجاد حاشیه کردند.خلاصه اینکه مثل هوادارای استقلال نباشید که با انتخابای اشتباه مقصر وضعیت سه سال اخیرشون هستند.
در ضمن یه وقتایی کرکری به توهین رسیده واسه همه تیمها ولی در کل همه ایرانی هستیم
۲
قارتال
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۵
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر