فهرست

رحمتی و بالاخره کلین شیت/ 7 و 70

آی اسپورت- بالاخره طلسم شکست و مهدی رحمتی هم توانست در لیگ شانزدهم دروازه اش را در یک بازی بسته نگه دارد آنهم دقیقا در روزیکه طالب لو هم کلین شیت کرد ولی در اولین بازی اش در این فصل.
 او برای این طلسم شکنی دربی را انتخاب کرده بود و البته بعد از مدتها هم یک واکنش طلایی داشت. دفع ضربه کامیابی نیا درحالیکه رحمتی اصلا زننده ضربه و توپ را نمی دید، یکی از آن کارهایی بود که شاید در ایران فقط رحمتی توانایی انجامش را داشته باشد.
رحمتی در این بازی، هفتمین کلین شیت عمرش در دربی ها را ثبت کرد و بعد از دو بازی برابر پرسپولیس، یک بار دیگر دروازه اش را بسته نگه داشت. آمار 7 کلین شیت در 11 دربی فوق العاده است.
اما این کلین شیت باعث شد بسته ماندن دروازه رحمتی با پیراهن استقلال در تاریخ لیگ برتر به 70 برسد. اتفاقی که رقم خوردنش در 153 بازی نمی تواند آمار بدی باشد. رحمتی تقریبا در نیمی از بازیهایش برای استقلال در لیگ برتر، گل نخورده است.
آمار کلی او در استقلال 91 کلین شیت در 196 بازی است یعنی همان تقریبا نصف. این آمار از ثبت 11 کلین شیت در 26 بازی برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به علاوه 10 کلین شیت در 17 بازی جام حذفی با پیراهن این تیم می آید.
     
آی اسپورت
2016-09-18 18:37:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر