فهرست

یحیی از خودی ها خورد/ پنالتی محمدی و گل عشوری

آی اسپورت- ذوب آهن همچنان بدون برد به کارش ادامه می دهد وقتی یحیی گل محمدی را در لیگ شانزدهم روی نیمکتش می بیند. تنها پیروزی این فصل ذوبی ها برابر فولاد در اهواز رقم خورد و درست در همان روزیکه گل محمدی به دلیل درگیری های لفظی اش با آذری مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از نشستن روی نیمکت تیم و حضور در اهواز محروم بود.
در ادامه پیدا کردن این رکورد برابر تراکتورسازی و شکسته نشدن طلسم نبردن های گل محمدی روی نیمکت ذوب آهن برابر این تیم تبریزی، نقش خودی ها ملموس بود. خودی هایی که گل محمدی یک نفرشان را در ابتدای فصل نخواست و دومی هم قید گل محمدی را زد و عازم سربازی شد.
گل اول تراکتورسازی حاصل خطایی بود که روی هادی محمدی انجام شد. محمدی درون محوطه جریمه نقش بر زمین شد تا ایران پوریان طبق معمول ضربه پنالتی اش را گل کند. محمدی با گل محمدی عازم ذوب آهن و از داماش جدا شد درحالیکه پیشنهادی گران تر از استقلال و قلعه نویی داشت. او ابتدای این فصل ناگهان هوایی شد و به تبریز رفت تا خدمت سربازی اش را بگذراند.
گل دوم را هم سینا عشوری زد. اولین گل این بازیکن برای تراکتورسازی، گل 3 امتیازی بازی بود. عشوری هم در ابتدای فصل به ذوب آهن برگشت ولی تراکتورسازی دنبالش رفت و ذوب آهن و گل محمدی هم چندان علاقه ای به نگه داشتنش نشان ندادند تا او با 350 میلیون تومان بابت پول رضایتنامه به تبریز برگردد.
     
آی اسپورت
2016-09-18 18:45:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر