فهرست

استقلال و منصوریان به «گربه سیاه» رسیدند/ این مرد نمی بازد

آی اسپورت- استقلال و منصوریان در هفته هفتم به دیدار گل محمدی می روند. مردی که روی نیمکت هیچ تیمی به استقلال نباخته و استاد بردن این تیم است و البته به منصوریان هم نباخته. گل محمدی جز در لیگ برتر، این رکورد نباختن را در جام حذفی هم دارد. او پارسال استقلال را در فینال برد و قهرمان شد و دو سال قبل بعد از حذف استقلال در یک چهارم، منصوریان را در فینال شکست داد و قهرمان شد.
 
استقلال
یحیی گل محمدی روی نیمکت هیچ تیمی برابر استقلال شکست نخورده است. او روی نیمکت ذوب آهن، بازی رفت لیگ پانزدهم را در تهران با نتیجه 2 بر صفر از استقلال مظلومی برد و در بازی برگشت مساوی کرد. با همین ذوب آهن، بازی رفت لیگ چهاردهم را با نتیجه 2 بر یک از استقلال قلعه نویی در فولادشهر برد و در بازی برگشت به تساوی یک بر یک در آزادی رسید. روی نیمکت نفت در بازی رفت لیگ سیزدهم مساوی کرد ولی بازی برگشت را با گل رضا نوروزی در آزادی برد. در دربی برگشت لیگ دوازدهم هم گل محمدی سرمربی پرسپولیس بود و تیمش ترمز استقلال را که قهرمان هم شد، کشید. او 2 بار هم در جام حذفی برابر استقلال به عنوان سرمربی ذوب آهن قرار گرفته و هر دو بار در ضربات پنالتی برنده شده است. مرتبه اول در یک چهارم نهایی دو سال قبل در فولادشهر استقلال قلعه نویی را برد و مرتبه دوم، فصل قبل که استقلال مظلومی را در فینال و در خرمشهر شکست داد.
 
منصوریان
5 بار برابر گل محمدی در لیگ برتر قرار گرفته است شامل 2 باخت در لیگ برتر، 2 مساوی در لیگ برتر و یک باخت در جام حذفی. دو سال قبل، گل محمدی و منصوریان در فینال جام حذفی به مصاف هم رفتند که ذوب آهن در تهران 3 بر یک نفت را برد و قهرمان شد. در لیگ های چهاردهم و پانزدهم، منصوریان دو بار برابر گل محمدی به تساوی بدون گل رسیده ولی دو بار دیگر را باخته است؛ یک بار با نتیجه عجیب و غریب 5 بر 3 و دیگری را با نتیجه یک بر صفر.
     
آی اسپورت
2016-09-18 18:57:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر