فهرست
سیدصالحی: هر تصمیمی دایی بگیرد، می پذیرم/ خوب است دیگر، فی سبیل الله فوتبال بازی می کنیم
سیدصالحی: هر تصمیمی دایی بگیرد، می پذیرم/ خوب است دیگر، فی سبیل الله فوتبال بازی می کنیم

سیدصالحی: هر تصمیمی دایی بگیرد، می پذیرم/ خوب است دیگر، فی سبیل الله فوتبال بازی می کنیم

آی اسپورت- مهاجم پرسپولیس در فصلی که گذشت مثل سایر نفرات این تیم از شرایط باشگاه ناراضی است.

سیدمهدی سیدصالحی در گفت و گو با آی اسپورت، درباره شرایط خود اظهار داشت: ما فعلا در حال استراحت هستیم. منتظریم چند روز دیگر تمرینات را آغاز کنیم اما نمی دانم قرار است با چه تیمی تمرین کنم.

وی ادامه داد: از پرسپولیس هیچ خبری ندارم. در این باشگاه همه چیز روی هوا است و نمی دانیم چه کنیم. هیچ کس هم در باشگاه نیست که جواب ما را بدهد، یکی باید بیاید جوابگو باشد تا تکلیف مشخص شود. اینطور که نمی شود من بازیکن یکسال بازی کنم و فقط 20، 30 درصد پولم را بگیرم بعد در رسانه ها اسممان را بگذارند بازیکن میلیاردی. کجای ما میلیاردی است که این همه حاشیه می سازند و مردم هم فکر می کنند واقعیت همین است.

سیدصالحی در پاسخ به این پرسش که آیا در پرسپولیس می ماند، تاکید کرد: من راضی ام به رضای خدا. هنوز چیزی مشخص نیست و منتظرم ببینم تکلیف چه می شود. از طرفی باید تصمیم دایی را بدانم. هر تصمیمی دایی بگیرد، ما می پذیریم. البته شنیدم که او امروز گفته طبق قراردادش عمل می کند و باید با دایی صحبت کنیم تا ببینیم چه پیش می آید.

مهاجم سابق پرسپولیس تاکید کرد: این همه زحمت کشیدیم و تیم را به لیگ قهرمانان آسیا رساندیم اما حالا چیزی معلوم نیست. شاید تیم فصل آینده اوضاع خوبی نداشته باشد و مطمئن باشید اگر اوضاع به همین منوال باشد، شرایط خوب پیش نمی رود.

سیدصالحی درباره شکایتش از استقلال عنوان کرد: شکایت ما هم رفت پیش باقی الصالحات! از 2 باشگاه بزرگ پول هنگفتی طلب دارم و با جیب خالی زندگی را می گذرانم. خوب است دیگر، فی سبیل الله فوتبال بازی می کنیم! واقعا این رفتارها جای تاسف دارد.

وی در پایان افزود: امیدوارم شرایط پرسپولیس هرچه زودتر مشخص شود تا ما هم تکلیف خودمان را بدانیم. به شخصه اگر دایی بماند، دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم اما باید ببینم چه پیش می آید.

     
آی اسپورت
2014-04-21 11:51:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر