فهرست
غریبی: برگردم که دوباره نیمکت نشین شوم؟/ یکی، تکلیف پرسپولیس را روشن کند
غریبی: برگردم که دوباره نیمکت نشین شوم؟/ یکی، تکلیف پرسپولیس را روشن کند

غریبی: برگردم که دوباره نیمکت نشین شوم؟/ یکی، تکلیف پرسپولیس را روشن کند

آی اسپورت- میلاد غریبی دوست ندارد به پرسپولیس برگردد.

صبح امروز برخی رسانه ها خبر از قطعی شدن بازگشت میلاد غریبی و محمدرضا خانزاده به پرسپولیس برای فصل آینده خبر دادند اما میلاد غریبی که نیم فصل دوم را به صورت در ذوب آهن بازی کرد و هنوز یکسال دیگر از قراردادش با پرسپولیس باقی مانده، دوست ندارد به جمع سرخپوشان برگردد. او به آی اسپورت می گوید: «من جوان هستم و جا برای پیشرفت دارم. نمی خواهم به پرسپولیس برگردم که دوباره نیمکت نشین شوم. اگر برگشتم و دوباره اتفاقات پارسال تکرار شد، چه کنم؟ این شرایط برای من قابل قبول نیست.»

از او درباره قراردادش با پرسپولیس پرسیدیم که اینطور پاسخ داد: «من یکسال دیگر قرارداد دارم اما هنوز چیزی مشخص نیست. در پرسپولیس اصلا معلوم نیست چه خبر است. وزارت ورزش تیم را به علی پروین داده و هیچ حمایتی نمی کند. اگر قرار است واگذار کنند باید زودتر این کار را بکنند. وزارتخانه یک نفر را بفرستد که به مشکلات رسیدگی کند تا تکلیف پرسپولیس روشن شود. من برای سال آینده باید با یک نفر صحبت کنم اما هیچ کس نیست که بنشینیم و صحبت کنیم تا بتوانیم تصمیم بگیریم.»

غریبی حرفهایش را اینطور به پایان می برد: «پرسپولیس تیم بزرگی است و حیف است این شرایط را داشته باشد. امیدوارم تکلیف باشگاه هرچه زودتر روشن شود تا من هم بتوانم برای آینده ام تصمیم بگیرم.»

 

     
آی اسپورت
2014-04-21 12:07:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر