فهرست
تهدید رضاییان: با این وضعیت می روم
تهدید رضاییان: با این وضعیت می روم

تهدید رضاییان: با این وضعیت می روم

آی اسپورت - خیلی‌ها فکر می‌کردند برگ برنده برانکو در دربی رامین رضاییان باشد و این بازیکن اولین بازی خود برای پرسپولیس در فصل جدید را در این مسابقه انجام دهد، اما برانکو خلاف این موضوع عمل کرد. هواداران پرسپولیس در دربی از دقیقه 60 بازی شروع به تشویق رامین رضاییان کردند، اما آنها خیلی زود توسط لیدرها توجیه شدند که تشویق رضاییان یعنی تخریب ماهینی و به این خاطر بعد از چند دقیقه ساکت شدند. برانکو برای اینکه باب میل هواداران عمل کرده باشد رضاییان را از روی نیمکت بلند کرد و در دقیقه 85 از تدارکات تیمش خواست او را برای ورود به میدان صدا بزند.
رضاییان کنار دست برانکو آمد و خود را آماده ورود به میدان کرد، اما سرمربی پرسپولیس برای صدور دستور نهایی آنقدر وقت تلف کرده تا داور سوتش را با اعلام پایان بازی به صدا در بیاورد. در این لحظه قیافه شماره 27 پرسپولیس دیدنی بود. او با صورت سرخ شده راهی رختکن شد و حرف‌های دلش را با برخی همبازیانش زد. تصور اینکه برانکو چنین کاری را با رضاییان کند چندان عجیب نبود. پیش از این هم گفته بودیم که برانکو قصد ندارد حالا حالاها به رضاییان میدان دهد، اما حمایت عجیب مسئولان باشگاه پرسپولیس از این بازیکن این ذهنیت را ایجاد کرد که شاید رضاییان در دربی فیکس شود.رضاییان در پایان دربی به برخی همبازیانش گفته است که کاملاً متوجه شده برانکو قصد خراب کردنش را دارد و برخی در این زمینه به او هشدار لازم را داده بودند. اگر قرار باشد این وضع ادامه پیدا کند محال است در تیم بمانم. قبل از سفر به اصفهان با طاهری صحبت خواهم کرد تا حداقل او پادرمیانی کند و مقابل سپاهان بازی کنم.برانکو پیش از این در مورد گابریل برزیلی و احمد نوراللهی نشان داده است که اتقات تلخ را به راحتی فراموش نمی‌کند. گابریل یک بار به تعویضش واکنش نشان داد و در ادامه برانکو جوری با او رفتار کرد که این برزیلی خودش خواستار جدایی از پرسپولیس شد. نوراللهی هم از زمانی که در بازی برگشت پرسپولیس و سپاهان (لیگ پانزدهم) در بین دو نیمه به نشانه اعتراض به تعویضش ورزشگاه زادی را ترک کرد، دیگر جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس نداشت.رفتاری که رضاییان با برانکو انجام داد و برای مدتی تلفن او را جواب نداده و حتی قراردادش با پرسپولیس را یکطرفه فسخ کرد به مراتب بدتر از رفتار‌های گابریل و نوراللهی بود. با این شرایط بعید است برانکو حالا حالاها از رضاییان در ترکیب اصلی تیمش استفاده کند. او خیلی شانس بیاورد در بازی‌های پرسپولیس به عنوان بازیکن تعویضی به میدان بیاید. هرچند برانکو تا الان فقط رضاییان را از روی نیمکت بلند کرده و خواسته بدنش را برای ورود به میدان گرم کند!مرد کروات خوش اخلاق بر خلاف ظاهرش درون خشنی دارد و کافی است بازیکنی در تیمش بخواهد خلاف میل او رفتار کند، آن وقت است که دیگر این بازیکن شانسی برای بازگشت دوباره به شرایط قبل خود نخواهد داشت و چاره‌ای جز ترک تیم ندارد. با این تفاسیر این احتمال وجود دارد رضاییان در تعطیلات پیش روی فصل راهی تیم دیگری شود.


منبع: روزنامه هفت صبح
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-19 08:54:48
نظر دهید
۴ نظر
ادیب
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۰۹:۲۷
به سلامت
Alireza
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
اول اینکه فکر نکنم رضاییان حرف از جدایی زده باشه بعدش هم رامین خودش گفته بود حاضرم رو نیمکت بمونم یا حتی برم رو سکو فقط برگردم... پس باید رو حرف خودش بمونه .. اگه یادتون باشه توماس دال هم با مهدوی کیا چنین رفتاری رو داشت ولی مهدی کاری کرد که آخر فصل جزء 11 بازیکن فصل بوندیس لیگا شد
ببینیم رامین چی میکنه
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۱۵
کیروش این کارو بکنه بهش میگن دیسیلپلین برانکو همون کار رو بکنه بهش میگن خشن. رسانه ای کیروشی پوری
ارش
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
مثل طارمی خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر