فهرست
منصوریان: در نود مشخص می‌شود چرا سکوهای ما خالی بود
منصوریان: در نود مشخص می‌شود چرا سکوهای ما خالی بود

منصوریان: در نود مشخص می‌شود چرا سکوهای ما خالی بود

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان  در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ذوب آهن حاضر شد.
** با یکی از تیم‌های خوب بازی داریم. عملکرد خوبی داشته است. گل محمدی دوست خوب من است. با او یک مسیر فوتبال را طی کرده‌ایم و از صمیم قلب به او خوش آمد می گویم و امیدوارم که میزبان خوبی برای آنها باشیم. آنها تیمی منسجم دارند . سعی و تلاش می‌کنیم با توجه به شرایط روحی حاکم بر تیم مان سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.
** باید نگاه ملی داشته باشیم. سعی و تلاش ما بر این است که تیم‌ ‌ملی به جام جهانی راه پیدا کند و همه سرمربیان باید برنامه‌ریزی مناسبی برای تعطیلات داشته باشند. ما تعطیلات نرمالمان را ادامه می‌دهیم. شاید تغییرات تاکتیکی هم داشته باشیم. نگاه من همیشه به این تعطیلات مثبت است، چرا که می‌توانیم با انجام بازی‌های دوستانه به بازیکنان جوانمان میدان دهیم. ان‌شاء‌الله  که از تعطیلات ضرر نمی‌کنیم و تیم‌ ‌ملی هم بیشترین استفاده را می‌برد.
** دغدغه‌ ما در خط دفاعی این است که بعد از گل زدن به این فکر کنیم که حتی با یک گل هم پیروز شویم. خط دفاع ما باید نفوذناپذیر باشد. هر چقدر گل‌های زده و خورده ما بیشتر باشد بهتر مسیر را پیدا می‌کنیم. هر چند که لئوناردو پادووانی به مرز آمادگی می‌رسد و می‌تواند به ما کمک کند. ما احتمالا در این روزها از سیستم دوم‌مان هم استفاده می‌کنیم.
**در داربی بخشی از استادیوم خالی بود که هنوز هم برای من سوال است. آن جا قلب جایگاه هواداران استقلال است و همیشه آنجا را با حضور هوادارانمان می‌بینم. من در  صفحات مجازی دیدم که بخشی از هواداران ما بیرون از در ورزشگاه هستند. قبل از بازی هم اعلام کرده بودند که بلیت فروشی به پایان رسیده است و تمامی سکوها فروخته شده است. سازمان لیگ می‌توانند در این‌باره بهترین پاسخ را بدهد و مطمئن هستم که در برنامه "90" عادل فردوسی‌پور به دنبال پاسخ این معما خواهد بود.
** بازگشت سجاد شهباززاده فعلا در حد شایعه است. او تا آمد در تهران استراحت کند گفتند که می خواهد برگردد. هر وقت بخواهد برگردد قدمش روی چشم. پیراهنش شماره 10 است را که به کسی ندادیم.
کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-09-19 14:14:39
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
دو روز مانده به دربی سازمان لیگ به استقلالی ها هشدار داد اگر بلیط نخرند به پرسپولیسی ها فروخته می شود و همینطور هم شد. بلیط استقلالی ها به پرسپولیسی ها فروخته شد ولی جایگاه را به پرسپولیسی ها ندادند و پرسپولیسی ها را مجبور کردند تو جایگاه خودشون و اکثراً طبقه دوم به صورت بسیار فشرده بنشینند. برای همین جایگاه استقلالی ها خالی موند چون بلیطش به پرسپولیسی ها فروخته شده بود. یعنی اوج سوءاستفاده سازمان لیگ و اوج بی احترامی به هواداران پرسپولیس. فقط خواستند پول هوادارای بدبخت را به جیب بزنند. فردوسی پور باید این موضوع را بررسی کنه
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۴۱
درصفحات مجازی دیدم؟؟؟؟ ای توی کله بی موت …دم. الان هدفت شده صعود ایران به جام جهانی اول فصل هدفت قهرمانی و برد دربی بودکه
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
تیم استقلال ته جدول تشریف دارد دلیل از این واضح تر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر