فهرست
خطر در کمین پرسپولیس: سقوط به رده ششم
خطر در کمین پرسپولیس: سقوط به رده ششم

خطر در کمین پرسپولیس: سقوط به رده ششم

آی اسپورت- دو تساوی پی در پی مقابل تراکتورسازی و استقلال، صدرجدول لیگ را از پرسپولیس برانکو گرفت و آن‌ها را به رده دوم فرستاد. پرسپولیس، هنوز امتیازاتی برابر با تراکتورسازی صدرنشین دارد و فقط بخاطر تفاضل گل در رده دوم قرار گرفته اما ناکامی در بازی چهارشنبه مقابل سپاهان، می‌تواند حسابی برای آن‌ها گران تمام شود.
پرسپولیس از لیگ دوازدهم تا امروز همه بازی‌هایش را به سپاهان باخته و شاید در بازی چهارشنبه، این رکورد به 5 شکست پیاپی برسد. در صورت شکست پرسپولیس مقابل سپاهان، تیم برانکو ممکن است تا رده ششم سقوط کند و کاملا اوضاعش در جدول عوض شود. با شکست احتمالی پرسپولیس، تراکتورسازی در صدر می‌ماند و سپاهان با 13 امتیاز، بالاتر از پرسپولیس قرار می‌گیرد. نفت تهران و صنعت هم با پیروزی در بازی این هفته‌شان، هم امتیاز با پرسپولیس می‌شوند و با توجه به گل‌های زده کم تعداد و تفاضل ضعیف پرسپولیس بالاتر از این تیم قرار خواهند گرفت. سیاه جامگان، تنها تیمی است که برای بالاتر رفتن از پرسپولیس نیاز به پیروزی با اختلاف بیش از یک گل یا شکست سنگین سرخپوشان از سپاهان دارد.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-19 15:29:38
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۵:۳۹
اونوقت تراکتور هم میبره اصلا کل لیگ میبره یه پرسپولیس میبازه؟! فازاماذا؟
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۶:۲۰
از اساتید بزرگوار در این سایت خواهشمندم فقط به توضیح کوچولو بدن وقتی تراکتور با سیاه جامگان بازی داره، چطور ممکنه هر دو تیم ببرن و بیان بالا سر پرسپولیس؟
ارمین
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۱
قبل از نوشتن مطلب خواهشأ اطلاعات لازم رو داشته باشید،آخرین بازی ۲-۲شد. چطور چهار بازی که پرسپولیس باخته؟
چطور دو تیم که باهم بازی دارند میتونند امتیازات کامل بگیرند؟
امیر
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۰۵
دوست عزیز 16.20 نیازی نیست که تراکتور ببره چون در صورت باخت پرسپولیس به طور اتوماتیک تراکتور بالاتر قرار می گیره حتی در صورت باخت به سیاه جامگان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر