فهرست
کی‌روش قاتل منصوریان: اخراج قبل از تعطیلات
کی‌روش قاتل منصوریان: اخراج قبل از تعطیلات

کی‌روش قاتل منصوریان: اخراج قبل از تعطیلات

آی اسپورت - تعطیلی‌های پیاپی لیگ و بهم ریختن برنامه بازی‌های لیگ برتر بخاطر مسابقات انتخابی جام جهانی، صدای مربیان بسیاری از تیم‌ها را درآورده است. علیرضا منصوریان، همیشه مدافع بزرگ کی‌روش و برنامه‌هایش بوده و نزدیک‌ترین مربی لیگ برتری به سرمربی تیم ملی محسوب می‌شود. با این وجود، شاید منصوریان اولین قربانی تعطیلی‌های کی‌روش در فصل جدید باشد.

لیگ برتر، بعد از پایان هفته هفتم بیش از 20 روز تعطیل خواهد بود و استقلالی‌ها در صورت نتیجه نگرفتن منصوریان قصد دارند از این فرصت برای تغییر کادرفنی استفاده کنند. فرصتی که برای مذاکره و توافق و تمرینات مربی بعدی استقلال کافی است. دراگان اسکوچیچ، فعلا نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت آبی‌ها محسوب می‌شود.

بعد از شروع مجدد لیگ در هفته هفتم، استقلالی‌ها برای تغییر مربی باید تا پایان هفته دهم و سه بازی با سیاه جامگان، سایپا و فولاد صبر کنند. به همین دلیل، آن‌ها بعد از بازی با ذوب آهن تصمیم قطعی را درباره نیمکت تیم‌شان می‌گیرند. تصمیمی که در صورت موفقیت دوباره گل‌محمدی در تهران، به معنی پایان دوران دوست کی‌روش روی نیمکت استقلال خواهد بود.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-09-19 16:20:06
نظر دهید

۴ نظر
-
دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
بیچاره منصوریان هر هفته براش شده هفته سرنوشت
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۳:۴۹
منکه فردا طرفدار ذوب اهنم از خدامه ببره این علی منصور بره قاطی باقالیا کشته مارو با این مربی گری شخمیش
امیر
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۰۷:۳۹
این سایت با منصوریا خیلی دشمنه. امیدوارم نتیجه بگیره و اول شما شرمنده بشین تا تحلیل های جدید شما رو بشنویم. همش توهم میزنید
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
به نظر من بهتره از مقدماتی جام جهانی انصراف بدیم تا مسئولان استقلال نتونن منصوریان رو اخراج کنن!!!
واقعا مزخرف ترین خبری که تو عمرم خوندم همین خبر بود!!
"منصوریان قربانی برنامه کیروش"!!!!!!!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر