فهرست
مادرید، پایتخت فوتبال اروپا
مادرید، پایتخت فوتبال اروپا

مادرید، پایتخت فوتبال اروپا

آی اسپورت - مادرید حالا تقطه ی طلاقی نگاه های فوتبالدوستان دنیاست. در 24 ساعت آینده چشمان مردم دنیا به دو مسابقه ی مهم در پایتخت اسپانیا معطوف خواهد شد. اتلتیکو – چلسی و رئال مادرید – بایرن. چهار تیم از بهترین تیم های اروپایی برای رسیدن به فینال لیسبون در مادرید مقابل یکدیگر صف آرایی خواند کرد.

فقط دو جلسه ی تمرینی دیگر برای اتلتیکو تا شروع آتشبازی در مادرید باقی مانده است. عصر امروز (ساعت 18:40 به وقت اسپانیا) تیم چلسی به فرودگاه باراخا وارد خواهد شد و حدود یک ساعت بعد هم کنفرانس مطبوعاتی خوسه مورینیو سرمربی چلسی برگزار خواهد شد. سیمئونه و شاگردانش پیش از جلسه ی تمرینی دوم در ساعت 16:45 به وقت مادرید در کنفرانس خبری حاضر خواهند بود.

این روند در روز سه شنبه هم ادامه خواهد یافت. رئالی ها صبح در والدبباس تمرین خواهند کرد و پس از ظهر به کنفرانس مطبوعاتی خواهند رفت. پس از مصاحبه ی رئالی ها، هواپیمای بایرن در فرودگاه خواهد نشست و پس از آن مصاحبه ی گواردیولا برگزار می شود.

پایتخت اسپانیا از ابتدای این هفته مورد هجوم هواداران بایرن مونیخ قرار گرفته است. مسئولان رئال 4000 بلیط سانتیاگو برنابئو را به هواداران بایرن اخصاص داده اند و این سهم برای چلسی 3000 عدد است. همچنین تدابیر امنیتی پیش از این بازی برای حفظ آرامش هواداران در نظر گرفته شده است.

     
آی اسپورت
2014-04-21 12:52:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر