فهرست
محمد نوری: با این وضعیت پرسپولیس در همان مرحله اول لیگ قهرمانان حذف خواهد شد/ نه بازیکنی حاضر است در پرسپولیس بماند و نه کسی به این تیم می آید!
محمد نوری: با این وضعیت پرسپولیس در همان مرحله اول لیگ قهرمانان حذف خواهد شد/ نه بازیکنی حاضر است در پرسپولیس بماند و نه کسی به این تیم می آید!

محمد نوری: با این وضعیت پرسپولیس در همان مرحله اول لیگ قهرمانان حذف خواهد شد/ نه بازیکنی حاضر است در پرسپولیس بماند و نه کسی به این تیم می آید!

آی‌اسپورت‌ ـ محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در مصاحبه ای با سایت آی اسپورت از بلاتکلیفی بازیکنان در حال حاضر و آینده خطرناک باشگاه پرسپولیس و همچنین مشکلات پیش آمده برای تیم‌ملی‌ می‌ گوید. گفتگوی ما را با کاپیتان تیم پرسپولیس بخوانید:
 
نظرت راجع به خط خوردن بازیکنان سپاهان از تیم‌ملی‌ چیست؟
 
شاید بهتر باشد من در این باره نظری ندهم چون این مسئله به مسئولان تیم‌ملی‌ و مسئولان باشگاه سپاهان برمی گردد اما فکر می‌ کنم با داشتن تعامل بیشتر می‌ شد تمام این مشکلات را حل کرد و برنامه ریزی ها و کارها را به گونه ای صورت می‌ دادند که این مشکلات رقم نخورد. با تمام این اوصاف تصمیم گیرنده نهایی آقای کی‌روش  است.
 
به نظرت اتفاقات پیش آمده بیشتر به ضرر چه کسی خواهد بود؟
 
مطمئنا بیشتر از همه به ضرر فوتبال ایران است. در چند وقت اخیر فوتبال ما همه اش به سمت حاشیه می‌ رود و مملو از تشنج و درگیری هاست. امیدوارم بتوانیم یک فضای آرام برای فوتبال و تیم‌ملی‌ ایجاد کنیم تا تیم‌ملی‌ بتواند در جام‌جهانی نتایج قابل قبولی بگیرد.
 
عامل اصلی مشکلات پیش آمده را چه کسی می‌ دانی؟
 
به نظر من مهمترین مسئله تعامل است اگر از ابتدا تعامل وجود داشت هیچ کدام از این اتفاق  نمی‌ افتاد. مسئولان سپاهان در این شرایط به دنبال بازیکنان خودشان هستند و کارلوس کی‌روش  هم به دنبال این است تا تیم را برای مسابقات جام‌جهانی به بهترین نحو ممکن آماده سازد و می‌ توان گفت هر دو سمت مشکلات دارای حق می‌ باشند.
 
وضعیت پرسپولیس به کجا رسید؟
 
در باشگاه پرسپولیس هیچ چیز معلوم نیست و ما  نمی‌ دانیم با چه کسی طرف هستیم. در حال حاضر هیچ کس در تیم تکلیف خود را  نمی‌ داند و همه در بلاتکلیف مطلق به سر می‌ برند. در تیم نه مدیرعامل مشخص است و نه اعضای هیات مدیره و در حالی که سرمربی برنامه خود را برای فصل آینده مشخص کرده است معلوم نیست چه کسی باید پیگیر این برنامه ها باشد. در حال حاضر بازیکنان مبالغ بسیار زیادی از قراردادشان را از باشگاه طلب دارند و  نمی‌ داند با چه کسی طرف هستند و باید پولشان را از چه کسی بگیرند. در فوتبال ما از این مسائل زیاد است اما به نظر من اوج این مسائل در پرسپولیس است و اتفاقاتی که امسال برای پرسپولیس افتاد کمی عجیب و غریب بود. یک روز هم برای تیم یک روز است و باید هر چه زودتر تیم خود را برای فصل آینده آماده کند. امیدوارم هر چه زودتر تکلیف مدیریت باشگاه معلوم شود تا پس از آن برای فصل آینده پرسپولیس برنامه ریزی کنند. هم اکنون به عنوان کاپیتان پرسپولیس بسیاری از بازیکنان با من تماس می‌ گیرند و پیگیر وضعیت خودشان و باشگاه هستند. امیدوارم هر چه زودتر این مشکلات حل شود تا حداقل من هم بتوانیم به عنوان کاپیتان تیم پاسخگوی بچه باشم.
 
اگر شرایط به همین منوال ادامه پیدا کند وضعیت پرسپولیس در فصل آینده و در لیگ قهرمانان آسیا چگونه خواهد بود؟
 
با این شرایط هیچ اتفاق خاصی  نمی‌ افتد و پرسپولیس هم مثل اکثر تیم های ایرانی در همان گروه مقدماتی حذف خواهد شد. هماکنون هیچ کدام از بازیکنان تیم تکلیف خود را  نمی‌ دانند. بازیکنانی که قرارداد دارند  نمی‌ داند چه برسرشان می‌ آید و بازیکنانی که با تیم قرارداد ندارند  نمی‌ داند در باشگاه خواهند ماند یا خیر. با این وضعیت و این شرایط مدیریتی نه هیچ بازیکن جدیدی حاضر است به پرسپولیس بیاید و خیلی از بازیکنان هم ممکن است دیگر در تیم ماندگار نشوند و این فقط به ضرر تیم خواهد بود. 
     
آی اسپورت
2014-04-21 13:23:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر