فهرست
رونی: در بازی با اورتون ما بدترین دشمن خودمان بودیم
رونی: در بازی با اورتون ما بدترین دشمن خودمان بودیم

رونی: در بازی با اورتون ما بدترین دشمن خودمان بودیم

آی اسپورت - منچستر یونایتد با باخت 0-2 برابر اورتون شانس حضور در رقابت های لیگ اروپای سال آینده را عملا از دست رفته می بیند و بازیکنان این تیم شدیدا از این مساله ناراحت هستند.

منچستر یونایتد با دریافت دو گل از لیتون بینز و کوین میرالاس بازی را به اورتون واگذار کرد. پس از دریافت این دو گل یونایتد نتوانست پاسخ مناسبی به حملات اورتون بدهد و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

وین رونی که کاپیتان تیم منچستر یونایتد در این مسابقه بود اعتقاد دارد، عدم نتیجه گیری منچستر در این مسابقه به ضعف بازیکنان این تیم بازمی گردد.

او پس از این مسابقه به MUTV گفت:«همه می دانند گودیسون پارک جای سختی برای بازی کردن است و اورتون با بازی جنگنده ای که به نمایش گذاشت کار را برای ما سخت کرد.»

«ما دو گل زودهنگام خوردیم که روی اشتباهات فردی خودمان به ثمر رسیدند. ما باید اشتباهات فردی را به حداقل برسانیم چرا که این اشتباهات بازگشت ما را به مسابقه سخت می کنند.»

«وقتی گل اول را خوردیم می دانستیم کار سختی در پیش داریم و خیلی سریع گل دوم را دریافت کردیم. گل دوم ضربه ی سنگینی به ما وارد کرد.»

«خوب نیست در چنین ورزشگاهی دو گل پیش از پایان نیمه ی اول دریافت کنیم. اورتون در شرایط خوبی به سر می برد و اعتماد به نفس زیادی دارد.»

او ادامه داد:«در نیمه ی اول توپ را به خوبی به گردش درآوردیم ولی نفوذهای زیادی نداشتیم. آن ها از عمق دفاع می کردند و ما نیاز داشتیم به بازی عرض بیشتری بدهیم و فضاسازی کنیم.»

منچستر با این باخت با 12 امتیاز کم تر از اورتون رده پنجمی ، در جایگاه هفتم قرار دارد.

     
آی اسپورت
2014-04-21 13:39:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر