فهرست
حرفه‌ای مانند بختیار/ بازیکنی که استقلال سخت به او نیاز دارد
حرفه‌ای مانند بختیار/ بازیکنی که استقلال سخت به او نیاز دارد

حرفه‌ای مانند بختیار/ بازیکنی که استقلال سخت به او نیاز دارد

آی اسپورت- با وجود آنکه در فوتبال ایران بازیکنان بزرگ  خیلی سریع به نیمکت نشینی اعتراض می کنند اما ستاره گران قیمت آبی پوشان واکنش بسیار جالبی از خود نشان داد و ثابت کرد که بازیکن حرفه ای است. رحمانی توانایی های خود را در فولاد و تراکتور سازی ثابت کرده و اگر در استقلال به او اعتماد شود می تواند این تیم را با ساحل آرامش رساند.  استقلال برای جذب او تلاش زیادی کرد و در حالی به آبی پوشان پیوست که مشتریان زیادی داشت. او فصل بسیار خوبی را با تراکتور سازی پشت سرگذاشت و از بهترین پلی میکرهای فوتبال ایران بود.
بختیار رحمانی شروع خوبی با آبی پوشان پایتخت نداشت و همین باعث شد تا منصوریان خیلی سریع او را نیمکت نشین کند. آبی های تهرانی به ستاره سابق استقلال خوزستان زیاد فرصت بازی ندادند. آنها از گران ترین خرید خود انتظارات بسیار بالایی داشتند و نتایج ضعیف خود را به او نسبت دادند. رحمانی فصل قبل هم در تراکتور سازی شروعی ناامید کننده داشت و حتی با هواداران این تیم هم درگیر شد و خبرهای درباره اختلافش با امیر قلعه نویی به گوش رسید اما این بازیکن به محض اینکه اعتماد به نفس لازم را پیدا کرد و در ترکیب تراکتور سازی جا افتاد به یکی از بهترین بازیکنان این تیم تبدیل شد و فصل درخشانی را با قرمزهای تبریزی پشت سرگذاشت.
طبیعی است که یک بازیکن وقتی به تیم جدید می رود برای وفق دادن خود با شرایط و محیط جدید به زمان نیاز دارد. امیر قلعه نویی مربی بسیار با تجربه ای بود و این فرصت را به رحمانی داد تا توانایی های خود را ثابت کند چرا که به خوبی می دانست این بازیکن تا چه اندازه توانا است اما این فرصت در استقلال به کاپیتان سابق فولاد داده نشده. رحمانی شانس حضور در تیم ملی را هم داشت اما طبیعی است که با نیمکت نشینی در استقلال نمی تواند امیدوار به دعوت شدن به تیم ملی باشد. اما یک سوال اساسی وجود دارد و آن اینکه آیا مقصر ناکامی آبی پوشان در فصل جدید بختیار رحمانی است؟
در این هیچ شکی وجود ندارد که رحمانی تا الان نتوانسته انتظارات را برآورده کند. پای این بازیکن به گلزنی باز نشده است اما روی یکی از گل های آبی پوشان تاثیر گذار بوده است. در دیدار برابر نفت با ضربه سر رحمانی بود که توپ جلو پای قربانی افتاد و او دروازه را باز کرد. رحمانی پیش از این توانایی های خود را در دو تیم فولاد خوزستان و تراکتور سازی تبریز نشان داده است. او از همان ابتدا نشان داد که علاقه زیادی به استقلال دارد و با وجود آنکه پرسپولیس هم علاقه به جذب این بازیکن داشت اما این خود او بود که تصمیم گرفت آبی پوشان پایتخت را به عنوان مقصد بعدی اش انتخاب کند. هنوز زود است که درباره این بازیکن قضاوت کرد و باید منصوریان و هواداران فرصت لازم را به او بدهند چرا که با چهار بازی نمی توان انتظار داشت که یک بازیکن در ترکیب تیم جا افتد.
دیدار برابر پرسپولیس می توانست برای رحمانی فرصت بسیار مناسبی باشد تا با درخشش در آن اعتماد به نفس دوباره خود را به دست آورد اما منصوریان در بازی که سخت به نوآوری در کارهای هجومی نیاز داشت به دنبال نباختن و بازی دفاعی و فیزیکی بود و به همین خاطر به کاپیتان سابق فولاد بازی نداد تا برای دومین بازی پیاپی نیمکت نشین باشد. طبیعی است که بازیکنان بزرگ از نیمکت نشینی ناراحت باشد اما رحمانی با وجود آنکه از شرایط خود در استقلال راضی نیست اما واکنش بسیار جالبی به نیمکت نشینی خود داشت و نشان می دهد که بازیکنی بسیار حرفه ای است. او گفت: در شان من نیست که به نیمکت نشینی اعتراض کنم.
این اظهار نظر نشان می دهد که ستاره گران قیمت آبی پوشان تا چه اندازه حرفه ای است. او توانایی های بالایی دارد و تجربه بازی کردن در دو تیم بزرگ فولاد خوزستان و تراکتور سازی را دارد. او در ۲۳ سالگی کاپیتان فولاد شد و جام قهرمانی را هم در لیگ برتر بالای سر برده است. اگر به این بازیکن فرصت لازم داده شود و او اعتماد به نفس لازم را به دست آورد روزهای خوبی در انتظار تیم منصوریان خواهد بود.
     
آی اسپورت
2016-09-20 13:06:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر