فهرست
گزارش آماری: استقلال به ذوب‌آهن می‌بازد چون...
گزارش آماری: استقلال به ذوب‌آهن می‌بازد چون...

گزارش آماری: استقلال به ذوب‌آهن می‌بازد چون...

بحران با علیمنصورعلیرضا منصوریان در این فصل هیچ تیمی را نبرده است. در شش مسابقه چهار تساوی داشته و دو دیدارش با تیم‌های خوزستانی را هم شکست خورد. وضعیت استقلال در ورزشگاه آزادی هم چندان جالب نیست. این تیم در چهار مسابقه‌ای که در آزادی برگزار کرد، از نفت آبادان شکست خورد و مقابل ماشین‌سازی، پرسپولیس، نفت تهران متوقف شد.  


 
تاریخ‌نگاری بازی با ذوب‌آهندهم مردادماه سال 91 آخرین برد استقلال مقابل ذوب‌آهن بود. یعنی از آخرین برد استقلال مقابل ذوب آهن 1877 روز می‌گذرد. در این سه فصل دیدارهای استقلال مقابل ذوب‌آهن یک روند ثابت داشت. دیدار رفت را ذوب‌آهن پیروز می‌شد و دیدار برگشت را استقلال نمی‌برد. سه برد ذوب‌آهن در دیدار رفت دو تیم به ثبت رسید و سه تساوی هم در دیدارهای برگشت استقلال و ذوب آهن. جالب است که استقلال 207 دقیقه است که حتی گلی هم به ذوب‌آهن نزد.


 
رکورد ویژه یحیی مقابل استقلالگل‌محمدی با آن چهره آرام و ناکام در این روزها، قاتل استقلال است. یحیی تا به حال در تقابل با استقلال طعم شکست را نچشیده است. سرمربی حال حاضر ذوب‌آهن تا به حال با سه تیم پرسپولیس، نفت،ذوب‌آهن مقابل استقلال قرار گرفت که حاصل آن سه برد و چهار تساوی بوده است. گل‌محمدی در جام حذفی هم دو بار مقابل استقلال قرار گرفت که اتفاقا هر دو بازی را در ضربات پنالتی برد.


 
الکی مثلا ما دوستیم!یحیی به غیر از استقلال، آمار ویژه‌ای مقابل سرمربی این تیم هم دارد. دو ملی‌پوش و هم‌بازی سابق در حالی امروز مقابل هم قرار می‌گیرند که گل‌محمدی در پنج دیداری که مقابل تیم‌های علیمنصور قرار گرفت، سه برد به دست آورد و دو بار هم متوقف شد.
 کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-09-20 13:35:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر