فهرست
قهرمانی بنفیکا در رقابت های لیگ برتر پرتغال
قهرمانی بنفیکا در رقابت های لیگ برتر پرتغال

قهرمانی بنفیکا در رقابت های لیگ برتر پرتغال

آی اسپورت - تیم بنفیکا با برد برابر تیم اولهاننس قهرمان رقابت های لیگ برتر پرتغال شد. بنفیکا روز یکشنبه موفق شد با برد 0-2 برابر این تیم برای اولین بار از سال 2010 قهرمان لیگ برتر پرتغال شود.

شاگردان خرخه خسوس فصلی عالی را پشت سر گذاشتند و توانستند برای سی و سومین بار قهرمانی در لیگ برتر را برای بنفیکا به ارمغان بیاورند.

دو گل از لیما بازیکن برزیلی بنفیکا به این تیم کمک کرد تا قهرمانی را در برابر هواداران خودی در ورزشگاه "استادیو ده لوز" به دست آورد.

57 دقیقه طول کشید تا بنفیکا بتواند در این مسابقه به گل برسد. درست چهار دقیقه پس از گل اول، لیما موفق شد گل دوم خود و تیمش را وارد دروازه ی حریف کند.

با اعلام پایان بازی موج شادی و خوشحالی ورزشگاه را فرا گرفت. از سوی دیگر تیم اولهاننس می بایست برای فرار از سقوط به دسته ی پایین تر چاره اندیشی کند.

بنفیکا در رقابت های این فصل لیگ برتر پرتغال فقط یک بار آنهم در بازی ابتدای فصل برابر تیم مارتیمو شکست خورده بود. پس از آن شاگردان خسوس در 27 مسابقه شکست نخوردند و به رکورد 11 برد پیاپی دست یافته اند.

از حالا به بعد بنفیکا باید روی رقابت های دیگر این فصل تمرکز کند و آن ها شانس قهرمانی در چهار جام را در انتهای این فصل دارند.

این هفته دیدار بنفیکا - یوونتوس می تواند اولین گام بنفیکا برای قهرمانی در چهار جام این فصل باشد. پس از این بازی آن ها باید در رقابت های حذفی "تاکا دلیگا" و "تاکا د پرتغال" نیز به میدان بروند.

     
آی اسپورت
2014-04-21 13:59:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر