فهرست
بازخوانی یک مصاحبه:روزی که کریمی از تعطیلی لیگ دفاع کرد!
بازخوانی یک مصاحبه:روزی که کریمی از تعطیلی لیگ دفاع کرد!

بازخوانی یک مصاحبه:روزی که کریمی از تعطیلی لیگ دفاع کرد!

آی‌اسپورت- علی کریمی چهره محبوب فوتبال ایران در تازه ترین حرف های خود به انتقاد شدید از تعطیلی لیگ برتر به خاطر تیم ملی پرداخت. او حتی مهدی تاج را خطاب قرار داد و گفت باید جذبه داشته باشد و چشم گو نباشد. کریمی در آستانه دو بازی حساس ایران با ازبکستان و کره جنوبی چنین حرف هایی زده است. اما بازخوانی مصاحبه علی کریمی در تاریخ 18 آبان ماه سال 93 نشان می دهد زمانیکه او مربی تیم ملی بود، خودش از این اردوها استقبال می کرد. بخشی از حرف های او را در مصاحبه با خبرورزشی در آن تاریخ می خوانید.*من متوجه نمی‌شوم چرا دوستان ۵۰ روز قبل از جام ملت‌های آسیا می‌آیند و از سرمربی تیم ملی انتقاد می‌کنند؟

*راجع به صحبت‌های آقای پروین و سایر مربیان و پیشکسوتان مردم باید قضاوت کنند. من تیم ملی آلمان را مثال می‌زنم. نه اینکه فوتبال آنجا را بشود با فوتبال ایران قیاس کرد اما در آستانه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، فرانتس بکن‌باوئر و بعد ارکان فوتبال آلمان آمدند و از یواخیم لو حمایت کردند تا این تیم موفق شد پس از ۲۴ سال قهرمان جام جهانی شود. از آقای پروین و آقایان پیشکسوت هم انتظار می‌رود مثل بکن‌‌باوئر فکر کنند و البته همه ما باید از این رفتارها یاد بگیریم.

*خدا را شکر خود آقای بهروان هم اعلام کرد که تعطیلی و برنامه‌ریزی تا ان‌شاءا... صعود ایران به فینال جام ملت‌هاست. در صورتی که خدای ناکرده نتوانیم به فینال برسیم یا حذف شویم، لیگ زودتر شروع خواهد شد. متأسفانه آقایان بدون مطالعه لازم می‌آیند و بحث تعطیلی ۵۲ روزه را پیش می‌کشند در حالی که همین ازبکستان ۱۰ روزی می‌شود در امارات اردو زده و لیگ آنها تا بعد از جام ملت‌های استرالیا ادامه پیدا می‌کند. یا آن دوست گزارشگری که بدون تحقیق لازم می‌آید و تعطیلی لیگ را زیر سؤال می‌برد، برود ببیند لیگ کویت از ۲ روز دیگر تعطیل می‌شود و بعد با اطلاعات کافی گزارش کند!

*من یک سؤال از آقای پروین دارم و می‌خواهم بپرسم که اگر ایشان سرمربی تیم ملی یا تیمی باشگاهی باشد، انتظار ندارد فدراسیون یا مدیریت باشگاه همه امکانات و ابزار لازم را در اختیارش بگذارد؟ مگر می‌شود مربی تیم امکانات، بازی تدارکاتی و اردو نخواهد؟

*آن دوستانی که بابت تعطیلی لیگ گلایه می‌کنند، مگر به خاطر درگیری تیم‌شان با لیگ قهرمانان آسیا، ۴ هفته لیگ تعطیل نشد؟!
*لیگ اگر به خاطر تیم ملی تعطیل شود، ‌بد است اما به خاطر دوستان ایرادی ندارد البته حتماً از قول من بنویسید که تیم‌های باشگاهی هم نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند و باید حمایت کافی صورت گرفته و بگیرد اما این انتقادات در آستانه جام ملت‌های آسیا منطقی نیست.

*کدام‌یک از پیشکسوتان عزیز تا به حال آمده‌اند، مصاحبه کنند و بپرسند چرا تیم ایران بازی تدارکاتی به اندازه کافی انجام نداده است؟ شما بگویید ما چند دیدار تدارکاتی مناسب در راه آماده‌سازی تیم ملی برای جام ملت‌ها برگزار کرده‌ایم؟

کدخبر:9412
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-09-20 17:00:00
نظر دهید

۱۲ نظر
محمد حیدری
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
انقد از مال کیروشنرین بالا، اون تعطیلی اگه اشتباه نکنم مال قبل جام جهانیه، هیچ آدم عاقلی تعطیلات لیگ امسالو تائید نمیکنه، فرق یکی مثل علی کریمی با امثال شما همینه، کریمی تو هر شرایطی حرف خودشو میزنه و شما از مال این و اون سر سره بازی میکنین
برزو
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۴۷
آیا میدانستید که داریو ایوانکوویچ ، برادر و دراگان ایوانکوویچ پدر برانکو ، مسببان جنایت هولناک قتل عام 50 هزار مسلمان مظلوم بوسنیایی در شهر سربرنیتسا هستند ؟ حالا فهمیدید که چرا این شخص جنایتکار محبوب لنگ و لنگی می باشد؟ لنگیان تروریست و جنایتکار معجون و ملقمه جنایت و خیانت و شرارت هستند .
یوسف
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۷:۵۴
با تمام احترامی که برای کریمی قائلم اما اونم یکیه مثل علی دایی حرف امروز و فرداش یکی نیس! تو این فوتبال فقط یه باشخصیت داریم اونم مهدی مهدوی کیا
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
علی کریمی گوسفند
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۳۱
اقاى عزیزى که به اجداد برانکو به شکل غیر عادلانه اى نسبت جنایت میدى به کجا چنین شتابان؟!.. عزیز جان اون جنایتکاران نه کروات ها بلکه " صرب ها " اونهم نه همه أهالی صربستان بلکه جمعى از گروه هاى صرب بودند که سرانشان در محاکم جهانى بعنوان جنایتکاران جنگى محاکمه و محکوم شدند.
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
متاسفانه و دردمندانه مستند فوق نشان میده که اقاى على کریمى عزیز در جوار خصلت هاى بسیار خوبى که داره شوربختانه دچار ستیزه جویى کور و جسارتاً بعضاً کینه توزانه است که از ایشان واقعاً انتظار نمیره ... حیف ، دریغ و افسوس ....
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۰:۰۲
لیگ فقط 9 روز تعطیل میشه به خاطر تیم ملی و بقیه تعطیلات مربوط به برگزاری جام حذفی هست.
پس آقای کریمی لطفا زر نزن
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۱:۳۸
اون دوره مثل الان چهار بار لیگ تعطیل شد ؟ یا فقط یه دوره برا آماده سازی قبل از جام ملتها ؟
-
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۲:۱۵
اولا اون تعطیلات مربوط به جام ملت ها بود ثانیا حدود ٣٠روزش که مربوط به خود بازی ها بود و فقط بیست روزشو کیروش اضافه تر گرفت ثالثا فقط یه بار در سال بود نه اینکه الان ٤تا بازی ٣٠ روز تعطیل،٣تا بازی ٢٤ روز تعطیل،٢ تا بازی ٣٧ روز تعطیل و...
شرایط الان خیلی فرق داره!!!
برزو
سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵، ۲۳:۱۲
متاسفانه بازم یکی با اسم من کامنت گذاشته! ازت خواهش میکنم یه اسم دیگه انتخاب کن. #مرسی_اه
پدر صاحب کامنت سه شنبه 30 شهریور ساعت 17:47
پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۴:۳۴
ما مشغولیم فعلن نیا خونه
-
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵، ۰۴:۲۴
هر از جندگاهی کامنتا رو میخونم به امید اینکه برزو کامنت گذاشته باشه یکم بخندم!!!پسرم اطلاعات تاریخیتو واسه خودت نگهدار فقط همینو بدون که جنگ بین صربها و بوسنی بوده وکرواسی از زمان استقلال هیچ جنگی نداشته!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر